Afdrukken

K.A.A. GENT (00007)Laatste update : 14/09/2019 - 21:18(*)


NATIONALE (15-09-2019-26-09-2019)

KAMPIOENSCHAP
ZO 15/0918:00JUPILER PRO LEAGUEK.AA.GENT A(00007) -
YELLOW-RED KV.MECHELEN(00025)
CMP: GHELAMCO ARENA - TERR.1
OTTERGEMSESTEENWEG-ZUID 808 A
9000 GENT(2026)
09/230 66 10
REF:LARDOT JONATHAN(37)
AR1:DE ROCKER KAREL(26)
AR2:DEVILLERS ROMAIN(30)
OFF4:VAN DAMME KEVIN(8)
ZO 15/0910:00U10 ELITE REEKS A -1K.AA.GENT A(00007) -
ROYAL EXCEL MOUSCRON A(00216)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.3(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
ZO 15/0910:00U10 ELITE SERIE A -2K.AA.GENT B(00007) -
ROYAL EXCEL MOUSCRON B(00216)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.3(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
ZO 15/0910:00U9 ELITE REEKS A -1K.AA.GENT A(00007) -
ROYAL EXCEL MOUSCRON A(00216)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.2
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
ZO 15/0910:00U9 ELITE REEKS A -2K.AA.GENT B(00007) -
ROYAL EXCEL MOUSCRON B(00216)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.2
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
ZO 15/0910:00U9 ELITE REEKS A -3K.AA.GENT C(00007) -
ROYAL EXCEL MOUSCRON C(00216)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.2
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
VR 20/0920:30SUPERLEAGUEK.AA.GENT A(00007) -
CLUB BRUGGE KV. A(00003)
CMP: PGB STADION - TERR.1
EIKSTRAAT 85 A
9041 OOSTAKKER(1927)
0475/914237
REF:HOUTTHAVE HEIDI(11)
AR1:VAN DORT LAWRENCE(2)
AR2:SENBURSA BUGRAHAN(2)
ZA 21/0915:00VROUWEN DIV. I NAT. AFD.K.MASSENHOVEN VC. A(04466) -
K.AA.GENT B(00007)
CMP: MASSENHOVEN VC - TERR.1
KERKSTRAAT
2240 MASSENHOVEN(1739)
REF:PSC
AR1:VAN DE WOUWER MICHEL(6)
AR2:VAN HEGHE JEAN(2)
ZA 21/0915:00VROUW DIV. II NAT. AFD. ADAMES VK.EGEM A(09024) -
K.AA.GENT C(00007)
CMP: SV PITTEM - DVK EGEM(GR 3) - TERR.1
EGEMSTRAAT 47 SPORTCENTRUM "DE MOLEN"
8740 PITTEM(2120)
051/61.15.10
REF:CALLENS SEAN(3)
ZA 21/0914:30U18 ELITEK.AA.GENT(00007) -
K.ST.-TRUIDENSE VV.(00373)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.1(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
REF:DE RUYCK NIELS(3)
AR1:WAUTERS JENS(5)
AR2:VANDERHAEGEN NOBEL(3)
ZA 21/0913:30U16 ELITEK.ST.-TRUIDENSE VV.(00373) -
K.AA.GENT(00007)
STVV-STAAIEN - TERR.1(SYNTH)
TIENSESTEENWEG
3800 ST-TRUIDEN(2547)
011/68.32.19
REF:THOMAS BRETT(3)
AR1:JANSSENS BART(2)
AR2:VANDENWIJNGAERT STIJN(6)
ZA 21/0913:30U15 ELITEK.ST.-TRUIDENSE VV.(00373) -
K.AA.GENT A(00007)
JEUGDCENTRUM SEMINARIE - TERR.1(SYNTH)
SINT-JANSTRAAT 15
3800 ST-TRUIDEN(2547)
011/681801
REF:SACRÉ NIELS(2)
ZA 21/0910:30U14 ELITEK.AA.GENT(00007) -
K.ST.-TRUIDENSE VV.(00373)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.1(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
REF:DE BLOCK ARTHUR(6)
ZA 21/0910:30U13 ELITEK.AA.GENT A(00007) -
K.ST.-TRUIDENSE VV.(00373)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.3(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
REF:KANE SAIDOU(2)
ZA 21/0910:00U12 ELITE REEKS A-1K.ST.-TRUIDENSE VV. A(00373) -
K.AA.GENT A(00007)
STVV-STAAIEN - TERR.1(SYNTH)
TIENSESTEENWEG
3800 ST-TRUIDEN(2547)
011/68.32.19
ZA 21/0910:00U12 ELITE REEKS A -2K.ST.-TRUIDENSE VV. B(00373) -
K.AA.GENT B(00007)
STVV-STAAIEN - TERR.1(SYNTH)
TIENSESTEENWEG
3800 ST-TRUIDEN(2547)
011/68.32.19
ZA 21/0910:00U11 ELITE REEKS A -1K.ST.-TRUIDENSE VV. A(00373) -
K.AA.GENT A(00007)
JEUGDCENTRUM SEMINARIE - TERR.1(SYNTH)
SINT-JANSTRAAT 15
3800 ST-TRUIDEN(2547)
011/681801
ZA 21/0910:00U11 ELITE REEKS A -2K.ST.-TRUIDENSE VV. B(00373) -
K.AA.GENT B(00007)
JEUGDCENTRUM SEMINARIE - TERR.1(SYNTH)
SINT-JANSTRAAT 15
3800 ST-TRUIDEN(2547)
011/681801
ZO 22/0920:00JUPILER PRO LEAGUESV.ZULTE WAREGEM(05381) -
K.AA.GENT A(00007)
REGENBOOGSTADION - TERR.1
ZUIDERLAAN, 17
8790 WAREGEM(2422)
056/44.00.42
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZO 22/0910:30U10 ELITE REEKS A -1K.SV.ROESELARE A(00134) -
K.AA.GENT A(00007)
CMP A :KSV ROESELARE(GR 4) - TERR.5
DIKSMUIDESTEENWEG,374 SCHIERVELDE
8800 ROESELARE(2218)
051/22.99.22
ZO 22/0910:30U10 ELITE SERIE A -2K.SV.ROESELARE B(00134) -
K.AA.GENT B(00007)
CMP A :KSV ROESELARE(GR 4) - TERR.5
DIKSMUIDESTEENWEG,374 SCHIERVELDE
8800 ROESELARE(2218)
051/22.99.22
ZO 22/0910:30U9 ELITE REEKS A -1K.SV.ROESELARE A(00134) -
K.AA.GENT A(00007)
CMP A :KSV ROESELARE(GR 4) - TERR.4(SYNTH)
DIKSMUIDESTEENWEG,374 SCHIERVELDE
8800 ROESELARE(2218)
051/22.99.22
ZO 22/0910:30U9 ELITE REEKS A -2K.SV.ROESELARE B(00134) -
K.AA.GENT B(00007)
CMP A :KSV ROESELARE(GR 4) - TERR.4(SYNTH)
DIKSMUIDESTEENWEG,374 SCHIERVELDE
8800 ROESELARE(2218)
051/22.99.22
ZO 22/0910:30U9 ELITE REEKS A -3K.SV.ROESELARE C(00134) -
K.AA.GENT C(00007)
CMP A :KSV ROESELARE(GR 4) - TERR.4(SYNTH)
DIKSMUIDESTEENWEG,374 SCHIERVELDE
8800 ROESELARE(2218)
051/22.99.22
MA 23/0919:30RESERVES 1A GR1R.SC.ANDERLECHT(00035) -
K.AA.GENT(00007)
CMP: F.LATHOUWERSSTADION - TERR.1
VEILINGLAAN 66
1861 WOLVERTEM(2235)
02/269.39.77
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:PSC
AR2:PSC
WO 25/0916:30U14 ELITEK.RC.GENK(00322) -
K.AA.GENT(00007)
LUMINUS ARENA - TERR.1
STADIONPLEIN 4
3600 GENK(2152)
089/84.16.08
REF:PSC
WO 25/0916:30U13 ELITEK.RC.GENK A(00322) -
K.AA.GENT A(00007)
JEUGDCOMPLEX RC GENK - TERR.2
STADIONPLEIN 7
3600 GENK(2152)
089/848410
REF:BEUNCKENS ANDRÉ(6)
WO 25/0916:30U12 ELITE REEKS A-1K.AA.GENT A(00007) -
K.RC.GENK A(00322)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.1(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
WO 25/0916:30U12 ELITE REEKS A -2K.AA.GENT B(00007) -
K.RC.GENK B(00322)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.1(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
WO 25/0916:30U11 ELITE REEKS A -1K.AA.GENT A(00007) -
K.RC.GENK A(00322)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.3(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
WO 25/0916:30U11 ELITE REEKS A -2K.AA.GENT B(00007) -
K.RC.GENK B(00322)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.3(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326

BEKER RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING
WO 25/0920:30CROKY CUP - HERENSC.EENDRACHT AALST(00090) -
K.AA.GENT(00007)
CMP: STED.STAD.PIERRE CORNELIS - TERR.1
BREDESTRAAT
9300 AALST(2231)
053/700270
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
DI 24/0919:30-18ORG: K.AA.GENT(00007)
K.AA.GENT U18(00007) -
K.VV.ZELZATE 1° ELFTAL (04165)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.1(SYNTH)
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB

OOST-VLAANDEREN (15-09-2019-26-09-2019)

KAMPIOENSCHAP
ZO 15/0910:00PROV. U12 -A-SKL DOORSLAAR A(07187) -
KAA GENT MC(00007)
CMP: DOORSLAARDORP - TERR.5
DOORSLAARDORP
9160 LOKEREN(1930)
09/349.25.42
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0913:30PROV. U15 -B-KAA GENT MB(00007) -
KSC DIKKELVENNE A(07074)
CMP: NEPTUNUS - TERR.1(SYNTH)
BOTESTRAAT 98/C
9032 WONDELGEM(1926)
092535800
REF:DE METSENAERE BRUNO(7)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0914:30GEW. U15 -F-FCSM LATEM(05842) -
KAA GENT MC(00007)
CMP: FC.LATEM - TERR.2(SYNTH)
HOGE HEIRWEG 58
9830 SINT-MARTENS-LATEM(2125)
09/282.39.84
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0911:15PROV. U13 -A-FC LEBBEKE A(08601) -
KAA GENT MB(00007)
CMP: SPORTCMP LEBBEKE SITE 1 - TERR.3(SYNTH)
ALBERT I STRAAT 124
9280 LEBBEKE(2132)
052/41.47.20
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0911:30GEW. U13 -U-KVC MELLE B(03032) -
KAA GENT MC(00007)
CMP: DE POTTER D'INDOYE - TERR.2
WEZENSTRAAT 42
9090 MELLE(2127)
09/252.21.22
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0910:00PROV. U12 -A-KAA GENT MC(00007) -
KSK MALDEGEM A(04220)
CMP: JAN YOENS SPORTTERREIN - TERR.1(SYNTH)
DRACENASTRAAT 8
9000 GENT(2026)
09/226 28 72
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0910:00PROV. U11 -D-KAA GENT MC(00007) -
KVE AALTER(04763)
CMP: JAN YOENS SPORTTERREIN - TERR.1(SYNTH)
DRACENASTRAAT 8
9000 GENT(2026)
09/226 28 72
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0912:00GEW. U10 -I-KAA GENT M(00007) -
SKV OOSTAKKER A(08713)
CMP: JAN YOENS SPORTTERREIN - TERR.1(SYNTH)
DRACENASTRAAT 8
9000 GENT(2026)
09/226 28 72
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0909:30GEW. U9 -W-SKV OOSTAKKER C(08713) -
KAA GENT M(00007)
CMP: SKVO - TERR.4(SYNTH)
SINT-JOZEFSTRAAT 13
9041 OOSTAKKER(1927)
09/251 55 45
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZO 15/0910:30HOFMAN SP CUP-VROUWEN AKAA GENT D(00007) -
KVE DRONGEN A(03851)
CMP: NEPTUNUS - TERR.1(SYNTH)
BOTESTRAAT 98/C
9032 WONDELGEM(1926)
092535800
REF:HOUTMAN ANDRE(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0915:30HOFMAN SP CUP-VROUWEN AKAA GENT E(00007) -
KAA GENT D(00007)
CMP: NEPTUNUS - TERR.1(SYNTH)
BOTESTRAAT 98/C
9032 WONDELGEM(1926)
092535800
REF:PHILIPS BEN(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZO 15/0910:00U8ORG: KAA GENT(00007)
KAA GENT U8(00007) -
KVE DRONGEN U9 (03851)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.2
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
ZO 15/0910:00U7ORG: KAA GENT(00007)
KAA GENT U7(00007) -
KVE DRONGEN U8 (03851)
CMP: OEFENCOMPLEX - TERR.2
WARMOEZENIERSWEG 8
9000 GENT(2026)
092453326
ZO 22/0909:30U8ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KAA GENT (00007)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.3
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
ZO 22/0911:15U9ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KAA GENT (00007)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.3
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
ZO 22/0911:15U9ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KAA GENT (00007)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.4
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252


© KBVB 14/09/2019.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.