Afdrukken

K.V.C. HAACHT (00490)Laatste update : 15/08/2018 - 21:20(*)


NATIONALE (16-08-2018-30-08-2018)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
DO 16/0818:15-11ORG: F.C. ESPERANZA PELT(02529)
F.C. ESPERANZA PELT(02529) -
K.VC.HAACHT (00490)
GEM. STADION "DE ROOSEN" - TERR.2
SPARRENLAAN 30
3910 NEERPELT(1650)
011/643261
DO 16/0818:15-10ORG: F.C. ESPERANZA PELT(02529)
F.C. ESPERANZA PELT(02529) -
K.VC.HAACHT (00490)
GEM. STADION "DE ROOSEN" - TERR.2
SPARRENLAAN 30
3910 NEERPELT(1650)
011/643261

ANTWERPEN (16-08-2018-30-08-2018)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
WO 22/0818:00U21ORG: VC RIJMENAM(06897)
VC RIJMENAM(06897) -
KVC.HAACHT (00490)
CMP: VC RIJMENAM - TERR.2
DIJLEWEG (TUSSEN NRS 60 EN 62)
2820 RIJMENAM(2138)
REF:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 25/0814:30RESERVENORG: KV BONHEIDEN(03750)
KV BONHEIDEN(03750) -
KVC.HAACHT (00490)
CMP: KVK BONHEIDEN - TERR.2
EISENHOWERLAAN
2820 BONHEIDEN(2138)
015/51.59.26
REF:OOMS JEAN(2)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U10Nr: 1174 - JEUGDTORNOOI KVCB 2018
ORG: KVC BOOISCHOT(03286)
DEELNEMENDE CLUBS : FC NETEZONEN (02868)(BEL), FC.AVERBODE-OKSELAAR (02030)(BEL), HO.TESTELT (05377)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KFC TONGERLO (02040)(BEL), KVC BOOISCHOT (03286)(BEL), KVC HOUTVENNE (04481)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL)
ZO 19/08 09:30 - 12:00
U8Nr: 1158 - TORNOOI KEVIN SLACHMUYLDERS
ORG: K.VV DUFFEL(06461)
DEELNEMENDE CLUBS : FCM HALLAAR (02982)(BEL), K.VV DUFFEL (06461)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KSK WAVRIA (05386)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), RB ELZESTRAAT (04336)(BEL)
ZA 18/08 09:30 - 12:00
BRABANT (16-08-2018-30-08-2018)

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZA 18/0818:00ENERGIE SPORT CONTEST - AKAC.BETEKOM B(03634) -
KVC.HAACHT B(00490)
CMP: GROTE BAAN - TERR.1(SYNTH)
GROTE BAAN
3130 BETEKOM(2141)
016/56.46.74
REF:WILLEMS JEAN-PIERRE(6)
ZO 19/0816:00GROUP S CUP - A - HERENL.TERALFENE A(06031) -
KVC.HAACHT A(00490)
CMP: DENDERWEG - TERR.1(SYNTH)
DENDERWEG 1
1790 TERALFENE(2332)
053/66.62.15
REF:DE MULDER WIM(2)
ZO 26/0816:00GROUP S CUP - A - HERENKVC.HAACHT A(00490) -
FC.SCHEPDAAL(08005)
CMP: HOOGVELD - TERR.1
HOOGVELD
3150 HAACHT(2239)
016/60.88.89
REF:VAN DER KRIEKEN JAN(3)
ZO 26/0818:00ENERGIE SPORT CONTEST - AKVC.HAACHT B(00490) -
VC.BEKKEVOORT B(05559)
CMP: HOOGVELD - TERR.1
HOOGVELD
3150 HAACHT(2239)
016/60.88.89
REF:MAES OMER(7)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
DO 23/0819:30EERSTE PLOEG 3 PROV.ORG: RWL.SPORT(07162)
RWL.SPORT(07162) -
KVC.HAACHT (00490)
CMP. WOLFSDONK SPORT - TERR.3
VOLKENSVOORTSTRAAT 58
3201 LANGDORP(2142)
013/77.72.22
REF:DE HERTOGH DIRK(2)
DO 23/0820:00EERSTE PLOEG 2 PROV.ORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KV BONHEIDEN (03750)
CMP: HOOGVELD - TERR.2
HOOGVELD
3150 HAACHT(2239)
016/60.88.89
REF:VAN GEEL NICK(4)
WO 29/0818:15U10ORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KSK WAVRIA (05386)
CMP: BURG. CLOETENSSTADION - TERR.1(SYNTH)
DIJKSTRAAT 1
3150 WESPELAAR(2239)
WO 29/0818:45U12ORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KSK WAVRIA (05386)
CMP: BURG. CLOETENSSTADION - TERR.2
DIJKSTRAAT 1
3150 WESPELAAR(2239)
WO 29/0818:45U13ORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KSK WAVRIA (05386)
CMP: BURG. CLOETENSSTADION - TERR.2
DIJKSTRAAT 1
3150 WESPELAAR(2239)
WO 29/0819:45U15NORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KSK WAVRIA (05386)
CMP: BEVERDIJK - TERR.1
BEVERDIJK 1
3150 HAACHT(2239)
016/60.56.43
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 29/0820:00U17ORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KSK WAVRIA (05386)
CMP: BURG. CLOETENSSTADION - TERR.1(SYNTH)
DIJKSTRAAT 1
3150 WESPELAAR(2239)
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
DO 30/0818:30U11ORG: KVC.HAACHT(00490)
KVC.HAACHT(00490) -
KSK WAVRIA (05386)
CMP: BEVERDIJK - TERR.1
BEVERDIJK 1
3150 HAACHT(2239)
016/60.56.43

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U17Nr: 1135 - KAC - KO
ORG: KAC.BETEKOM(03634)
DEELNEMENDE CLUBS : ASV GEEL (02169)(BEL), FC.PERK (05576)(BEL), FCM HALLAAR (02982)(BEL), K. BO BEERZEL FC (02641)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), KV.TREMELO (03552)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), LYRA-LIERSE BERLAAR (00052)(BEL), RD.ZOUTLEEUW (07015)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SV GRASHEIDE (07923)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
VR 24/08 18:00 - 22:00
U13Nr: 1150 - KAC - KO
ORG: KAC.BETEKOM(03634)
DEELNEMENDE CLUBS : K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC.RAP.WEZEMAAL (03908)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL)
ZA 25/08 12:00 - 15:20
U12Nr: 1187 - TORNOOI FC ZEMST U12
ORG: ZEMST SP.(03746)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.BEIGEM (07753)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), ZEMST SP. (03746)(BEL)
ZA 25/08 10:00 - 12:00
U10Nr: 1041 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : FC ALKEN (03916)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), SNA.KEIBERG (09470)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 18/08 14:30 - 17:50
U10Nr: 1140 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.MOORSEL (07928)(BEL), K.F.C. WALEM (06896)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 25/08 15:15 - 18:35
U11Nr: 1186 - TORNOOI FC ZEMST U11
ORG: ZEMST SP.(03746)
DEELNEMENDE CLUBS : HO.VELTEM (04246)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.STROMBEEK (05009)(BEL), KV.TREMELO (03552)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), RB ELZESTRAAT (04336)(BEL), ZEMST SP. (03746)(BEL)
ZA 25/08 14:00 - 17:20
U9Nr: 1040 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : JONG ST. TRUIDEN (03879)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KFC.HERENT (03175)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZO 19/08 16:00 - 17:55
U9Nr: 1066 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : JONG ST. TRUIDEN (03879)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SP. BORGERHOUT(NED), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZO 19/08 16:00 - 17:55
U9Nr: 1139 - U9 VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : HO.BIERBEEK (03889)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.HERENT (03175)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVK.WEMMEL (02175)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZO 26/08 09:00 - 11:50
U9Nr: 1184 - TORNOOI FC ZEMST U9
ORG: ZEMST SP.(03746)
DEELNEMENDE CLUBS : K.F.C. WALEM (06896)(BEL), K.RC MECHELEN (00024)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KV HOOIKT (02682)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), V.HOFSTADE (03526)(BEL), ZEMST SP. (03746)(BEL), ZEMST SP. (03746)(BEL)
ZO 26/08 14:00 - 17:20


KBVB 15/08/2018.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.