Afdrukken

FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER (00935)Laatste update : 20/05/2019 - 21:24(*)


WEST-VLAANDEREN (21-05-2019-06-06-2019)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZA 25/0509:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
R.W.D.MOLENBEEK U17 ZUIL 1(05479) -
KFC TURNHOUT U17 ZUIL 1 (00148)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:VITSE JASPER(10)
AR1:VANDUYFHUYS MILAN(4)
AR2:DUYCK BRIAN(5)
ZA 25/0510:30JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
FC ALKEN U17 ZUIL 2(03916) -
K. SINT-ELOOIS-WINKEL SP. U17 ZUIL 2 (04408)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:DOUTERLUNGNE GILLES(3)
AR1:DEGANCK DIMAS(2)
AR2:DEMEYER ARTHUR(6)
ZA 25/0512:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
R.W.D.MOLENBEEK U15 ZUIL 1(05479) -
KVK WELLEN U15 ZUIL 1 (02825)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:BONTE KEVIN(2)
AR1:VANDUYFHUYS MILAN(4)
AR2:DUYCK BRIAN(5)
ZA 25/0513:30JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
K. RC DE PANNE U15 ZUIL 2(00131) -
SKV OOSTAKKER U15 ZUIL 2 (08713)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:VANDENBUSSCHE BERND(2)
AR1:DEGANCK DIMAS(2)
AR2:DEMEYER ARTHUR(6)
ZA 25/0515:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
RACING CLUB GENT U8 ZUIL 1(00011) -
HOOGSTRATEN VV U8 ZUIL 1 (02366)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0515:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
VK ROBUR MOERZEKE U8 ZUIL 2(04162) -
VV STOKKEM U8 ZUIL 2 (00332)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0515:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
RACING CLUB HARELBEKE U9 ZUIL 1(01574) -
KFC DESSEL SP. U9 ZUIL 1 (00606)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0515:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
K. SCHELLE SP. U9 ZUIL 2(04926) -
FC ALKEN U9 ZUIL 2 (03916)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0516:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
KVK WELLEN U10 ZUIL 1(02825) -
RACING CLUB HARELBEKE U10 ZUIL 1 (01574)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0516:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
KVVK BASSEVELDE U10 ZUIL 2(07026) -
K. KONTICH FC U10 ZUIL 2 (03029)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0517:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
RACING CLUB GENT U11 ZUIL 1(00011) -
RACING CLUB HARELBEKE U11 ZUIL 2 (01574)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0517:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
KSCE MARIAKERKE U11 ZUIL 2(05154) -
K. SCHELLE SP. U11 ZUIL 2 (04926)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0518:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
RSC.ANDERLECHT U12 ZUIL 1(00035) -
HOOGSTRATEN VV U12 ZUIL 1 (02366)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0518:00JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
WS SCHOONBEEK-BEVERST U12 ZUIL 2(02727) -
FC DESTELBERGEN U12 ZUIL 2 (05358)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0519:15JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
S.V. WEVELGEM CITY U13 ZUIL 1(02997) -
KMSK DEINZE U13 ZUIL 1 (00818)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZA 25/0519:15JEUGDCUP HET NIEUWSBLADORG: FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(00935)
SC OOSTROZEBEKE U13 ZUIL 2(03952) -
FCSJ SLEIDINGE U13 ZUIL 2 (05488)
FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER(GR 4)
SINT-JORISSTRAAT 76
8870 IZEGEM(2319)
0478/22 96 77
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB

OOST-VLAANDEREN (21-05-2019-06-06-2019)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U6Nr: 2235 - 3E KUNSTGRAS TORNOOI
ORG: FC POESELE(09165)
DEELNEMENDE CLUBS : E. VINKT (08195)(BEL), FC DAKNAM (09125)(BEL), FC LEMBEKE (07037)(BEL), FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER (00935)(BEL), FC POESELE (09165)(BEL), KFC SPARTA PETEGEM (03821)(BEL), OG STASEGEM (05015)(BEL), SK BELLEM (07180)(BEL), WSL LOTENHULLE (08591)(BEL)
WO 22/05 14:00 - 17:00


KBVB 20/05/2019.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.