Afdrukken

LUBBEEK ST-MARTINUS SPORT (05040)Laatste update : 17/08/2019 - 21:18(*)


BRABANT (18-08-2019-29-08-2019)

KAMPIOENSCHAP
WO 28/0820:003E PROVINCIALE A (3A)SMS.LUBBEEK A(05040) -
HO.TESTELT(05377)
CMP: GEMEENTEPARK - TERR.1
GELLENBERG 18A
3210 LUBBEEK(2442)
016/63.51.36
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZA 24/0819:30PROGRAMMA B-PLOEGEN - ASMS.LUBBEEK B(05040) -
HO.VELTEM B(04246)
CMP: GEMEENTEPARK - TERR.1
GELLENBERG 18A
3210 LUBBEEK(2442)
016/63.51.36
REF:SEVENANTS PATRICK(6)
ZO 25/0816:00CUP - C - HERENFC.MOORSEL A(07928) -
SMS.LUBBEEK A(05040)
CMP: VINKENLAAN - TERR.1
VINKENLAAN
3080 TERVUREN(2537)
02/767.09.90
REF:COCHET WOUTER(2)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
DO 22/0819:30EERSTE ELFTALLENORG: SMS.LUBBEEK(05040)
SMS.LUBBEEK(05040) -
HO.BIERBEEK (03889)
CMP: GEMEENTEPARK - TERR.1
GELLENBERG 18A
3210 LUBBEEK(2442)
016/63.51.36
REF:KARIM DANA(2)
DO 22/0820:30EERSTE ELFTALLENORG: SP.ROTSELAAR(06909)
SP.ROTSELAAR(06909) -
SMS.LUBBEEK (05040)
CMP: TER HEIDE - TERR.2(SYNTH)
TORENSTRAAT 115
3110 ROTSELAAR(2240)
REF:NOG AAN TE DUIDEN

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U21Nr: 1100 - JEUGDCUP
ORG: SNA.KEIBERG(09470)
DEELNEMENDE CLUBS : FC PAAL-TERVANT (01913)(BEL), K. RAMSEL FC (00436)(BEL), KFC EXC. VORST (02894)(BEL), KFC.DIEST (00041)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SNA.KEIBERG (09470)(BEL)
VR 23/08 17:45 - 21:25
U15Nr: 1155 - ZOMERTORNOOI KAC - KO
ORG: KAC.BETEKOM(03634)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), K.ST.DRIESLINTER (03293)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KDN.UNITED (07758)(BEL), KNV.KEERBERGEN (03823)(BEL), KV.TREMELO (03552)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZA 24/08 16:30 - 21:30
U10Nr: 1116 - JEUGDCUP
ORG: SNA.KEIBERG(09470)
DEELNEMENDE CLUBS : FC PAAL-TERVANT (01913)(BEL), K.ST.DRIESLINTER (03293)(BEL), KDN.UNITED (07758)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SNA.KEIBERG (09470)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL), VS.KORTENAKEN (06825)(BEL)
ZO 25/08 14:15 - 16:55
U8Nr: 1127 - 13DE VCBL-JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : JONG ST. TRUIDEN (03879)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.HERENT (03175)(BEL), KFC.MEISE (01943)(BEL), KVC.STERREBEEK (01002)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL)
ZA 24/08 09:00 - 11:50
U7Nr: 1082 - DUIVELTJESDAG
ORG: HO.BIERBEEK(03889)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), HO.BIERBEEK (03889)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL)
ZA 24/08 14:00 - 16:30


KBVB 17/08/2019.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.