Afdrukken

S.K. LOCHRISTI (05617)Laatste update : 23/04/2019 - 21:23(*)


OOST-VLAANDEREN (24-04-2019-09-05-2019)

KAMPIOENSCHAP
WO 24/0419:002-PROV. U21 -A-SK LOCHRISTI(05617) -
KSC DIKKELVENNE A(07074)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.1
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:VANDAMME RONNY(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
WO 24/0419:152-GEW. U17 -I-EENDR. MOORTSELE(03271) -
SK LOCHRISTI B(05617)
CMP: ROLLEBAAN - TERR.1
ROLLEBAAN
9860 MOORTSELE(2227)
09/362.03.37
REF:DEMESMAEKER JEAN-PIERRE(6)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
WO 24/0417:452-PROV. U15 -C-SK LOCHRISTI A(05617) -
KSC DIKKELVENNE A(07074)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:NUYTINCK DONALD(5)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
WO 24/0418:002-GEW. U10 -Q-FC ST.-KRUIS-W.(07210) -
SK LOCHRISTI C(05617)
CMP: SIDMAR POST 4 - TERR.1
BOKSTRAAT 4
9042 ST-KRUIS-WINKEL(1728)
09/347.29.96
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
VR 26/0419:152-PROV. U17 -C-SK LOCHRISTI A(05617) -
FC MERE A(04057)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.1
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:HOUTMAN ANDRE(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0416:002-PROV. U21 -A-KVE AALTER(04763) -
SK LOCHRISTI(05617)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCENTRUM - TERR.3
LINDESTRAAT 19
9880 AALTER(1922)
09/3743130
REF:GOETHALS FILIP(4)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0411:002-GEW. U17 -I-SK LOCHRISTI B(05617) -
KVVS SERSK.-SCHELLEBELLE(04022)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:SPAERKEER EDDY(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0409:302-PROV. U15 -C-FC MERE A(04057) -
SK LOCHRISTI A(05617)
CMP: FC.MERE - TERR.1
ST.-BAVOWEG 21
9420 MERE(2330)
053832694
REF:GOISSE RENÉ AUGUSTIN(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0413:002-GEW. U15 -L-SK LOCHRISTI C(05617) -
KFC HEUSDEN SP.(02173)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:WINDEY ALBERT(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0414:302-GEW. U15 -N-KFC EENDR. ZELE B(01046) -
SK LOCHRISTI B(05617)
CMP: TER ELST - TERR.2
ELSTSTRAAT 41
9240 ZELE(2031)
052/528670
REF:NOBELS XENO(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0413:302-PROV. U13 -B-KSKDJ LOVENDEGEM(04732) -
SK LOCHRISTI A(05617)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.2
SPORTSTRAAT 24
9920 LOVENDEGEM(1925)
0474/69 93 08
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0410:302-GEW. U13 -H-FC ST.-KRUIS-W.(07210) -
SK LOCHRISTI B(05617)
CMP: SIDMAR POST 4 - TERR.1
BOKSTRAAT 4
9042 ST-KRUIS-WINKEL(1728)
09/347.29.96
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0413:152-PROV. U12 -B-KFC MERELBEKE A(03551) -
SK LOCHRISTI A(05617)
CMP: SPORTCOMPLEX TER WALLEN - TERR.1
SPORTSTRAAT
9820 MERELBEKE(2127)
09/230.99.05
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0409:302-GEW. U12 -E-KFC MOERBEKE(02990) -
SK LOCHRISTI B(05617)
CMP: THEO DE VLIEGHER - TERR.1(SYNTH)
MOERHOFSTRAAT 18
9180 MOERBEKE-WAAS(1729)
09/346.69.93
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0412:002-PROV. U11 -B-SK LOCHRISTI A(05617) -
SKL DOORSLAAR A(07187)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.2
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0412:002-GEW. U11 -M-SK LOCHRISTI B(05617) -
FC LEBBEKE C(08601)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.2
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0414:002-PROV. U10 -C-FC MERE A(04057) -
SK LOCHRISTI A(05617)
CMP: FC.MERE - TERR.2
ST.-BAVOWEG 21
9420 MERE(2330)
053832694
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0409:302-GEW. U10 -D-KVCDT BORSBEKE A(03324) -
SK LOCHRISTI B(05617)
CMP: VREDESTADION - TERR.2(SYNTH)
PASTORIJSTRAAT
9552 BORSBEKE(2329)
053/62.46.81
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0410:002-GEW. U10 -Q-SK LOCHRISTI C(05617) -
ERTVELDE UNITED(09565)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.2
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0413:002-PROV. U9 -I-SK LOCHRISTI A(05617) -
FC MERE A(04057)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.4
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0413:002-PROV. U9 -J-SK LOCHRISTI B(05617) -
FC MERE B(04057)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.3
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0410:002-PROV. U8 -E-SK LOCHRISTI A(05617) -
KVRS WAASLAND - SK BEVEREN A(04068)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.3
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0410:002-PROV. U8 -F-SK LOCHRISTI B(05617) -
KVRS WAASLAND - SK BEVEREN B(04068)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.4
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0411:002-GEW. U8 -AC-SK LOCHRISTI C(05617) -
SV ZAFFELARE B(07326)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.3
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 27/0411:002-GEW. U7 -K-SK LOCHRISTI A(05617) -
FCJ SCHOONAARDE A(08102)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.3
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZO 28/0415:00EINDRONDE 1 PROV.-STIJGENSK LOCHRISTI A(05617) -
KRC BAMBRUGGE(05343)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.1
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZO 05/0515:00EINDRONDE 1 PROV.-STIJGENKRC BAMBRUGGE(05343) -
SK LOCHRISTI A(05617)
CMP: LINDEKOUTER - TERR.1
LINDEKOUTER 43
9420 BAMBRUGGE(2329)
053/62.74.00
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
WO 24/0418:30U12ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KVV LAARNE-KALKEN (04949)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.2
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U17Nr: 1529 - 18° VOETBALTORNOOI U17 SUPPORTERSCLUB HAND IN HAND
ORG: KSKDJ LOVENDEGEM(04732)
DEELNEMENDE CLUBS : FC LEMBEKE (07037)(BEL), FCE MEETJESLAND (00231)(BEL), KE MACHELEN A. LEIE (05359)(BEL), KFC MERELBEKE (03551)(BEL), KFC SPARTA PETEGEM (03821)(BEL), KSCE MARIAKERKE (05154)(BEL), KSKDJ LOVENDEGEM (04732)(BEL), KVE AALTER (04763)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), ZEVEREN SP. (07777)(BEL)
ZA 04/05 09:00 - 19:00
U15Nr: 1895 - 15DE MINIEMEN EN KNAPEN TORNOOI
ORG: SPORTKRING SINT-NIKLAAS(09264)
DEELNEMENDE CLUBS : K TERNESSE VV (01085)(BEL), K.S.K. SINT-AMANDS (07027)(BEL), KFC VRASENE (03623)(BEL), KVKS MELSELE (03541)(BEL), RFC WETTEREN (00095)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SPORTKRING SINT-NIKLAAS (09264)(BEL), TK MELDERT (08126)(BEL)
VR 03/05 18:00 - 21:30
U15Nr: 2005 - LENTETORNOOI SK KEMZEKE
ORG: SPORTKRING KEMZEKE(09678)
DEELNEMENDE CLUBS : FC DESTELBERGEN (05358)(BEL), K. RUMST SK (04214)(BEL), KFC SP. ST.-GILLIS WAAS (04385)(BEL), KOFC RUPELMONDE (03858)(BEL), KVV ZELZATE (04165)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SK RAPID LEEST (03737)(BEL), SPORTKRING KEMZEKE (09678)(BEL)
ZA 04/05 14:30 - 18:30
U10Nr: 1924 - ERWIN DE GEYTER TORNOOI
ORG: KVC JONG LEDE(03957)
DEELNEMENDE CLUBS : FC SMETLEDE (08263)(BEL), FC.GANSHOREN (07569)(BEL), KSKDJ LOVENDEGEM (04732)(BEL), KV SINT-GILLIS (04262)(BEL), KVC JONG LEDE (03957)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SK.OETINGEN VC (07301)(BEL), V.BEERSEL DROGENBOS (09156)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL), VK ROBUR MOERZEKE (04162)(BEL)
ZO 05/05 14:00 - 17:30
U10Nr: 1962 - 3E WILFRIED BOUDEWEEL JEUGDTORNOOI
ORG: KFCHO KALKEN(04139)
DEELNEMENDE CLUBS : FC ST.-KRUIS-W. (07210)(BEL), FCJ SCHOONAARDE (08102)(BEL), KFCH SINAAI (06258)(BEL), KFCHO KALKEN (04139)(BEL), KFCHO KALKEN (04139)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), SKL DOORSLAAR (07187)(BEL)
ZA 04/05 09:00 - 17:00
U8Nr: 1550 - IN MEMORIAM SYLVEER DEBRUYNE
ORG: KVE DRONGEN(03851)
DEELNEMENDE CLUBS : FCG ST.-LAUREINS (08778)(BEL), KSK MALDEGEM (04220)(BEL), KVE DRONGEN (03851)(BEL), KVE DRONGEN (03851)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), VC NAZARETH-EKE (04281)(BEL), VC ZWIJNAARDE (04816)(BEL), ZEVEREN SP. (07777)(BEL)
ZA 04/05 14:50 - 18:15
U7Nr: 2017 - DAKNAMCUP
ORG: FC DAKNAM(09125)
DEELNEMENDE CLUBS : FC DAKNAM (09125)(BEL), FCDKG BEERVELDE (08523)(BEL), K. VS BRANST (05517)(BEL), KFCHO KALKEN (04139)(BEL), KVC JONG LEDE (03957)(BEL), KVV ZELZATE (04165)(BEL), SC CITY PIRATES ANTWERPEN (00544)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SP. BURCHT FC (09465)(BEL)
WO 01/05 09:00 - 13:30
U6Nr: 1787 - LENTETORNOOI KFC JUVENTUS SCHOONAARDE
ORG: FCJ SCHOONAARDE(08102)
DEELNEMENDE CLUBS : EENDR.HEKELGEM (09396)(BEL), EENDR.MAZENZELE OPWIJK (06353)(BEL), FCJ SCHOONAARDE (08102)(BEL), KFC BAASRODE (02666)(BEL), KSCW HOFSTADE (05648)(BEL), SK BERLARE (07850)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL)
WO 01/05 14:00 - 18:00
U6Nr: 1879 - REGINA VAN VLAENDEREN
ORG: SKV OOSTAKKER(08713)
DEELNEMENDE CLUBS : FC DESTELBERGEN (05358)(BEL), FC POESELE (09165)(BEL), KESA BOTTELARE (06796)(BEL), KFC HEUSDEN SP. (02173)(BEL), KVE DRONGEN (03851)(BEL), KVE DRONGEN (03851)(BEL), KVV ZOMERGEM (05641)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SKV OOSTAKKER (08713)(BEL), VSV GENT (09079)(BEL)
ZO 05/05 09:00 - 11:00


© KBVB 23/04/2019.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.