Afdrukken

V.C. BERTEM-LEEFDAAL (05660)Laatste update : 15/08/2018 - 21:20(*)


BRABANT (16-08-2018-30-08-2018)

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZO 19/0816:00GROUP S CUP - A - HERENVC.BERTEM-LEEFDAAL A(05660) -
RC.BUTSEL A(09270)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:HUYGHE WILLEM(2)
ZA 25/0819:30GROUP S CUP - A - HERENVC.BEKKEVOORT A(05559) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL A(05660)
CMP: OUDE TIENSEBAAN - TERR.1
OUDE TIENSEBAAN 20A
3460 BEKKEVOORT(2244)
016/64.00.92
REF:MARTENS GEOFFREY(5)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
VR 17/0820:30RESERVENORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
SP.ERPS-KWERPS (07000)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:VAN ACKER ROBERT(2)
ZA 18/0817:0021NORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
HO.BIERBEEK (03889)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:DORMAELS SVEN(2)
ZA 18/0819:30EERSTE PLOEG 4 PROV.ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
ERC.HOEILAART (01740)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:HAMMOUTI ILYASS(3)
MA 20/0819:00U17ORG: KVC.LANGDORP(05767)
KVC.LANGDORP(05767) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: OP 'T SANT (GIJMEL) - TERR.1
GIJMELSESTEENWEG Z/N
3201 LANGDORP(2142)
0493/63.39.52
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
DO 23/0820:00EERSTE PLOEG 4 PROV.ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
SK.NOSSEGEM (06053)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:NOG AAN TE DUIDEN
DO 23/0820:30EERSTE PLOEG 1 PROV.ORG: SP.ROTSELAAR(06909)
SP.ROTSELAAR(06909) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: TER HEIDE - TERR.1(SYNTH)
TORENSTRAAT 115
3110 ROTSELAAR(2240)
REF:HOUWAER JARI(2)
ZA 25/0819:3021NORG: CR.VISSENAKEN(06914)
CR.VISSENAKEN(06914) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: ST.-PIETERSSTRAAT - TERR.1(SYNTH)
ST.-PIETERSSTRAAT
3300 VISSENAKEN(2543)
016/82.39.20
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZO 26/0811:0021NORG: K.STEENOKKERZEEL VO.(02660)
K.STEENOKKERZEEL VO.(02660) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: DEN DAM - TERR.2(SYNTH)
DAMLAAN
1820 STEENOKKERZEEL(2337)
02/759.30.39
REF:ROEGIERS JASON(2)
WO 29/0818:00U15NORG: K.ST.HAASRODE(03892)
K.ST.HAASRODE(03892) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: KARTUIZERSTRAAT - TERR.2(SYNTH)
KARTUIZERSTRAAT 2
3052 BLANDEN(2540)
016/40.20.37
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 29/0819:00U13ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
K.ST.HAASRODE (03892)
CMP: ST.VERONICA - TERR.2
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
WO 29/0820:0021NORG: K.ST.HAASRODE(03892)
K.ST.HAASRODE(03892) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: KARTUIZERSTRAAT - TERR.2(SYNTH)
KARTUIZERSTRAAT 2
3052 BLANDEN(2540)
016/40.20.37
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 29/0820:0021NORG: K.ST.HAASRODE(03892)
K.ST.HAASRODE(03892) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)
CMP: KARTUIZERSTRAAT - TERR.2(SYNTH)
KARTUIZERSTRAAT 2
3052 BLANDEN(2540)
016/40.20.37
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 29/0820:00U17ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
K.ST.HAASRODE (03892)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:VAN ACKER ROBERT(2)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U17Nr: 1135 - KAC - KO
ORG: KAC.BETEKOM(03634)
DEELNEMENDE CLUBS : ASV GEEL (02169)(BEL), FC.PERK (05576)(BEL), FCM HALLAAR (02982)(BEL), K. BO BEERZEL FC (02641)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), KV.TREMELO (03552)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), LYRA-LIERSE BERLAAR (00052)(BEL), RD.ZOUTLEEUW (07015)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SV GRASHEIDE (07923)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
VR 24/08 18:00 - 22:00
U15Nr: 1045 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), JONG ST. TRUIDEN (03879)(BEL), K.OL.WIJGMAAL (01349)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KV.TERVUREN-DUISBURG (00384)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZO 19/08 09:00 - 13:00
U13Nr: 1044 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), FC ALKEN (03916)(BEL), KFC.WAMBEEK (05661)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZA 18/08 10:00 - 13:20
U12Nr: 1144 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.KORTENBERG MEERBEEK U. (09680)(BEL), HO.BIERBEEK (03889)(BEL), K.DIEGEM SPORT (03887)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.RAP.WEZEMAAL (03908)(BEL), KVC.STERREBEEK (01002)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), R.UNION RIXENSARTOISE (01464)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZO 26/08 13:00 - 15:50
U13Nr: 1145 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.PERK (05576)(BEL), HO.BIERBEEK (03889)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), K.SC MECHELEN (05483)(BEL), K.ST.DRIESLINTER (03293)(BEL), K.STEENOKKERZEEL VO. (02660)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), R.UNION RIXENSARTOISE (01464)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZO 26/08 16:15 - 19:05
U12Nr: 1177 - TROFEE G. FEYAERTS
ORG: RWL.SPORT(07162)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.AVERBODE-OKSELAAR (02030)(BEL), HO.TESTELT (05377)(BEL), K. SAV ST. DIMPNA (05924)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KFC.DIEST (00041)(BEL), KVC HOUTVENNE (04481)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SP.ROTSELAAR (06909)(BEL), THES SPORT TESSENDERLO (03671)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZO 19/08 14:00 - 17:50
U10Nr: 1041 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : FC ALKEN (03916)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), SNA.KEIBERG (09470)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 18/08 14:30 - 17:50
U11Nr: 1042 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : FC LANDEN (02941)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 18/08 14:00 - 17:00
U10Nr: 1140 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.MOORSEL (07928)(BEL), K.F.C. WALEM (06896)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 25/08 15:15 - 18:35
U11Nr: 1142 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.PERK (05576)(BEL), K.STEENOKKERZEEL VO. (02660)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SC.AARSCHOT (09504)(BEL), SK RAPID LEEST (03737)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 25/08 15:45 - 19:05
U8Nr: 1136 - U8 VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.HERENT (03175)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SK.RUMMEN (03500)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), TIELT-WINGE 3000 (05337)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL)
ZA 25/08 12:00 - 14:30
U9Nr: 1139 - U9 VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : HO.BIERBEEK (03889)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.HERENT (03175)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), KVC.HAACHT (00490)(BEL), KVK.WEMMEL (02175)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZO 26/08 09:00 - 11:50
U8Nr: 1173 - TROFEE G. FEYAERTS
ORG: RWL.SPORT(07162)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.AVERBODE-OKSELAAR (02030)(BEL), K. RAMSEL FC (00436)(BEL), KFC HELSON HELCHTEREN (06045)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KFC.BAAL (03660)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 18/08 09:30 - 13:15
U9Nr: 1174 - TROFEE G. FEYAERTS
ORG: RWL.SPORT(07162)
DEELNEMENDE CLUBS : K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SNA.KEIBERG (09470)(BEL), SP.ROTSELAAR (06909)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), TIELT-WINGE 3000 (05337)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VS.KORTENAKEN (06825)(BEL)
ZO 19/08 09:30 - 13:15
U7Nr: 1055 - DUIVELTJESDAG
ORG: HO.BIERBEEK(03889)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), HO.BIERBEEK (03889)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), KFC.RAP.WEZEMAAL (03908)(BEL), KVZ.GLABBEEK (05806)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VK.LINDEN (08522)(BEL)
ZA 18/08 10:00 - 13:30
U7Nr: 1133 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : K.OL.WIJGMAAL (01349)(BEL), KDN.UNITED (07758)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL)
ZA 25/08 09:00 - 11:20


KBVB 15/08/2018.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.