Afdrukken

V.C. HOUTEM-OPLINTER (06831)Laatste update : 13/08/2018 - 21:20(*)


BRABANT (14-08-2018-30-08-2018)

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZA 18/0819:30GROUP S CUP - B - HERENVC.HOUTEM-OPLINTER A(06831) -
ASSE-ZELLIK 2002 A(05588)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.1
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
REF:VAN EYNDE KEN(2)
ZO 19/0816:00ENERGIE SPORT CONTEST - AVC.HOUTEM-OPLINTER B(06831) -
VK.HOLSBEEK B(07783)
CMP: GANZENDRIES - TERR.1
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
REF:MAES OMER(2)
ZO 26/0816:00GROUP S CUP - B - HERENKSK.L.TERNAT A(05368) -
VC.HOUTEM-OPLINTER A(06831)
SPORTCENTRUM TERNAT - TERR.1
P. VAN CAUWELAERTSTRAAT 42 A
1740 TERNAT(2433)
02/582.63.40
REF:EBRAERT PETER(2)
ZO 26/0816:00ENERGIE SPORT CONTEST - ATIELT-WINGE 3000(05337) -
VC.HOUTEM-OPLINTER B(06831)
CMP: TIENSESTEENWEG - TERR.1
TIENSESTEENWEG 11
3390 ST-JORIS-WINGE(2343)
0475/545.664
REF:VANHAMEL MAURICE(4)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
DI 14/0819:30RESERVENORG: FC LANDEN(02941)
FC LANDEN(02941) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CAMPUS SPORTLAAN - TERR.1(SYNTH)
SPORTLAAN 30
3400 LANDEN(2745)
011/88.31.11
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 15/0813:00U17ORG: KVK.TIENEN(00132)
KVK.TIENEN(00132) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: BERGÉSTADION - TERR.1(SYNTH)
BERGEVEST 12
3300 TIENEN(2543)
016/81.32.24
REF:HOEBRECHTS FREDDY(2)
WO 15/0815:00U15NORG: KVK.TIENEN(00132)
KVK.TIENEN(00132) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: BERGÉSTADION - TERR.1(SYNTH)
BERGEVEST 12
3300 TIENEN(2543)
016/81.32.24
REF:VRANKEN WILLY(4)
WO 15/0815:00U12ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
HO.BIERBEEK (03889)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.5
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
WO 15/0815:00U11ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
HO.BIERBEEK (03889)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.4
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
WO 15/0818:00EERSTE PLOEG 2 PROV.ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KVZ.GLABBEEK (05806)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.1
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
REF:KARIM DANA(5)
DO 16/0819:30EERSTE PLOEG 4 PROV.ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
TIELT-WINGE 3000 (05337)
CMP: GANZENDRIES - TERR.1
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
REF:VANDERMEULEN THIERRY(2)
ZA 18/0810:00U15NORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.HERENT (03175)
CMP: GANZENDRIES - TERR.1
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
REF:CAVERNEELS JIMMY(4)
ZA 18/0810:00U12ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.HERENT (03175)
CMP: GANZENDRIES - TERR.2
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
ZA 18/0810:00U11ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.HERENT (03175)
CMP: GANZENDRIES - TERR.2
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
ZA 18/0810:00U10ORG: KFC.HERENT(03175)
KFC.HERENT(03175) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: DE KEMPEN - TERR.1(SYNTH)
MECHELSESTEENWEG 634
3020 HERENT(2340)
016/22.48.97
ZA 18/0810:00U8ORG: KFC.HERENT(03175)
KFC.HERENT(03175) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: DE KEMPEN - TERR.1(SYNTH)
MECHELSESTEENWEG 634
3020 HERENT(2340)
016/22.48.97
ZA 18/0810:00U9ORG: KFC.HERENT(03175)
KFC.HERENT(03175) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: DE KEMPEN - TERR.1(SYNTH)
MECHELSESTEENWEG 634
3020 HERENT(2340)
016/22.48.97
ZA 18/0812:00U17ORG: KFC.HERENT(03175)
KFC.HERENT(03175) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: DE KEMPEN - TERR.1(SYNTH)
MECHELSESTEENWEG 634
3020 HERENT(2340)
016/22.48.97
REF:ORY STEFAAN(2)
WO 22/0818:00U13ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.DIEST (00041)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.5
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
WO 22/0818:00U9ORG: KFC.DIEST(00041)
KFC.DIEST(00041) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: JEUGDCOMPLEX BERKENHOF - TERR.1
TURNHOUTSEBAAN 119
3294 MOLENSTEDE(2144)
013/336.245
WO 22/0818:00U8ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.DIEST (00041)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.4
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
WO 22/0819:15U12ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.DIEST (00041)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.5
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
WO 22/0819:15U11ORG: KFC.DIEST(00041)
KFC.DIEST(00041) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: JEUGDCOMPLEX BERKENHOF - TERR.1
TURNHOUTSEBAAN 119
3294 MOLENSTEDE(2144)
013/336.245
DO 23/0819:30EERSTE PLOEG 2 PROV.ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
HERK-DE-STAD FC (05155)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.1
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
REF:GEYSENBERGH RUDI(2)
DO 23/0819:30EERSTE PLOEG 4 PROV.ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
HERK-DE-STAD FC (05155)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.2
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
REF:VANDERMEULEN THIERRY(2)
DO 23/0819:30U17ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
VC.BEKKEVOORT (05559)
CMP: GANZENDRIES - TERR.2
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
REF:PIRA JEAN-MARIE(2)
ZA 25/0809:30U15NORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
RWL.SPORT (07162)
CMP: GANZENDRIES - TERR.2
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
REF:CAVERNEELS JIMMY(4)
ZA 25/0810:00U17ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
RWL.SPORT (07162)
CMP: GANZENDRIES - TERR.1
KUMMENVELD Z/N
3300 OPLINTER(2544)
016/82.14.33
REF:WILLEMS FRANS(3)
WO 29/0819:15U15NORG: KFC.DIEST(00041)
KFC.DIEST(00041) -
VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)
CMP: JEUGDCOMPLEX BERKENHOF - TERR.3
TURNHOUTSEBAAN 119
3294 MOLENSTEDE(2144)
013/336.245
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
WO 29/0819:30U17ORG: VC.HOUTEM-OPLINTER(06831)
VC.HOUTEM-OPLINTER(06831) -
KFC.DIEST (00041)
CMP: BUNSBEEKSTRAAT - TERR.2
BUNSBEEKSTRAAT
3300 TIENEN(2544)
016/81.46.53
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U17Nr: 1046 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.KORTENBERG MEERBEEK U. (09680)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), K.STEENOKKERZEEL VO. (02660)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KVC HOUTVENNE (04481)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL), ZEPPEREN-BRUSTEM (08250)(BEL)
VR 17/08 18:00 - 22:30
U15NNr: 1180 - TROFEE G. FEYAERTS
ORG: RWL.SPORT(07162)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.AVERBODE-OKSELAAR (02030)(BEL), K. SAV ST. DIMPNA (05924)(BEL), K.ST.DRIESLINTER (03293)(BEL), KFC EXC. VORST (02894)(BEL), KFC HELSON HELCHTEREN (06045)(BEL), KFC.DIEST (00041)(BEL), KSC.KEERBERGEN (06023)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL), VS.KORTENAKEN (06825)(BEL)
ZA 18/08 09:30 - 13:20
U13Nr: 1013 - JEUGDTORNOOI ST NEERWINDEN
ORG: ST.NEERWINDEN(09304)
DEELNEMENDE CLUBS : FC LANDEN (02941)(BEL), HIH HOEPERTINGEN (02399)(BEL), HO.BIERBEEK (03889)(BEL), RD.ZOUTLEEUW (07015)(BEL), ST.NEERWINDEN (09304)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL), VS.KORTENAKEN (06825)(BEL), ZEPPEREN-BRUSTEM (08250)(BEL)
ZO 19/08 10:00 - 13:00
U13Nr: 1044 - VOLVO - LACOM CUP
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), FC ALKEN (03916)(BEL), KFC.WAMBEEK (05661)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZA 18/08 10:00 - 13:20
U12Nr: 1144 - VCBL JEUGDTORNOOI
ORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.KORTENBERG MEERBEEK U. (09680)(BEL), HO.BIERBEEK (03889)(BEL), K.DIEGEM SPORT (03887)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC.RAP.WEZEMAAL (03908)(BEL), KVC.STERREBEEK (01002)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), R.UNION RIXENSARTOISE (01464)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZO 26/08 13:00 - 15:50
U12Nr: 1147 - KAC - KO
ORG: KAC.BETEKOM(03634)
DEELNEMENDE CLUBS : K. BO BEERZEL FC (02641)(BEL), K.F.C. PUTTE (01874)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC.BAAL (03660)(BEL), KFC.WERCHTER (03557)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), LYRA-LIERSE BERLAAR (00052)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZA 25/08 09:30 - 12:50
U12Nr: 1177 - TROFEE G. FEYAERTS
ORG: RWL.SPORT(07162)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.AVERBODE-OKSELAAR (02030)(BEL), HO.TESTELT (05377)(BEL), K. SAV ST. DIMPNA (05924)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC HEULTJE (00459)(BEL), KFC.DIEST (00041)(BEL), KVC HOUTVENNE (04481)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SP.ROTSELAAR (06909)(BEL), THES SPORT TESSENDERLO (03671)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZO 19/08 14:00 - 17:50
U10Nr: 1101 - JEUGDCUP
ORG: SNA.KEIBERG(09470)
DEELNEMENDE CLUBS : KDN.UNITED (07758)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
VR 24/08 18:00 - 20:25
U7Nr: 1057 - DUIVELTJESDAG
ORG: HO.BIERBEEK(03889)
DEELNEMENDE CLUBS : HO.BIERBEEK (03889)(BEL), K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), KVZ.GLABBEEK (05806)(BEL), RUPEL-BOOM (02138)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZA 18/08 14:00 - 17:00
UNDER 6Nr: 1007 - JEUGDTOTNOOI ST NEERWINDEN
ORG: ST.NEERWINDEN(09304)
DEELNEMENDE CLUBS : ST.NEERWINDEN (09304)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL), ZEPPEREN-BRUSTEM (08250)(BEL)
ZA 18/08 10:00 - 12:50


© KBVB 13/08/2018.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.