Afdrukken

S.K. OUDEGEM (07731)Laatste update : 19/04/2018 - 21:21(*)


OOST-VLAANDEREN (20-04-2018-03-05-2018)

KAMPIOENSCHAP
ZA 21/0413:002-GEW.U17-REEKS D NIV.2/3OUDEGEM(07731) -
TK.MELDERT B(08126)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:VANDESOMPEL LUC(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0412:002-GEW.U15-REEKS K NIV.2RANGERS OPDORP(09401) -
OUDEGEM(07731)
CMP: FRANS MOYENS STADION II - TERR.1
DAMSTRAAT
9255 OPDORP(2133)
052/34.08.85
REF:GOISSE RENÉ AUGUSTIN(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0413:002-GEW.U13-REEKS G NIV.2BAARDEGEM(08534) -
OUDEGEM(07731)
CMP: STEENLAND - TERR.2
RAMPELBERG 105
9310 BAARDEGEM(2232)
052/35.19.69
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0411:302-GEW.U12-RKS D NIV. 3/2OUDEGEM(07731) -
SK.BERLARE B(07850)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0411:302-GEW.U11-REEKS A NIV.3OUDEGEM(07731) -
JV.KRUIBEKE A(02829)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0412:302-GEW.U10-REEKS A NIV.3K.VC.JONG LEDE B(03957) -
OUDEGEM(07731)
CMP: SPORTCOMPLEX OMMEGANG - TERR.1
OMMEGANGLAAN
9340 LEDE(2230)
053/80.65.44
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0410:002-GEW.U9-REEKS J NIV.2OUDEGEM A(07731) -
HOFSTADE A(05648)
CMP: OUBURG - TERR.2
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0410:002-GEW.U9-REEKS X NIV.1OUDEGEM B(07731) -
SCHOONAARDE(08102)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0410:002-GEW.U8-REEKS N NIV.2/1OUDEGEM(07731) -
VK.ROBUR A(04162)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0410:002-GEW.U7-REEKS B NIV.3K.OLSA BRAKEL A(05553) -
OUDEGEM(07731)
CMP: STEPHAN VD BERGHE STADION - TERR.2(SYNTH)
PARKWEG
9660 BRAKEL(2527)
055/42.14.06
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 21/0410:002-GEW.U6-REEKS HOUDEGEM(07731) -
ST.DENDERLEEUW A(01409)
CMP: OUBURG - TERR.2
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZO 22/0415:003 PROVINCIAAL EOUDEGEM(07731) -
VK.ROBUR B(04162)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:VAN WASSENHOVE SIEGHART(8)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0415:002 RESERVE HOUDEGEM(07731) -
HAMME-ZOGGE A(09508)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:ASSELMAN BRUNO(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0410:002-GEW.U17-REEKS D NIV.2/3BAASRODE(02666) -
OUDEGEM(07731)
CMP: MOLENBERG - TERR.2
MOLENBERG 13
9200 BAASRODE(2033)
052340433
REF:CANT JULIEN(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0413:002-GEW.U15-REEKS K NIV.2OUDEGEM(07731) -
KE.BUGGENHOUT B(05861)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:DE SAMBLANX KOEN(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0411:302-GEW.U13-REEKS G NIV.2OUDEGEM(07731) -
KE.BUGGENHOUT B(05861)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0411:302-GEW.U12-RKS D NIV. 3/2MASSEMEN A(06891) -
OUDEGEM(07731)
CMP: KAPELLEKOUTER - TERR.2
KAPELLEKOUTER 9
9230 MASSEMEN(2128)
093680327
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0409:302-GEW.U11-REEKS A NIV.3BOSDAM BEVEREN A(09514) -
OUDEGEM(07731)
CMP: SPORTZONE DE MEERMINNEN - TERR.1
LINDENLAAN 109 A
9120 BEVEREN-WAAS(1634)
0468/104987
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0410:302-GEW.U10-REEKS A NIV.3OUDEGEM(07731) -
K.OLSA BRAKEL B(05553)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0411:302-GEW.U9-REEKS J NIV.2JONG SG DENDERMONDE(09675) -
OUDEGEM A(07731)
CMP: SPORTCENTRUM SINT-GILLIS - TERR.1(SYNTH)
VAN LANGENHOVESTRAAT 203 A
9200 DENDERMONDE(2032)
052/21 06 12
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0413:002-GEW.U9-REEKS X NIV.1KE.BUGGENHOUT C(05861) -
OUDEGEM B(07731)
CMP: K.E.OPSTAL - TERR.3
DREEF (OPSTAL)
9255 BUGGENHOUT(2133)
052/35.85.84
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0410:002-GEW.U8-REEKS N NIV.2/1KV. SINT-GILLIS B(04262) -
OUDEGEM(07731)
CMP: BOONWIJK - TERR.1
RODE WEG
9200 DENDERMONDE(2032)
052/22.52.50
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0410:002-GEW.U7-REEKS B NIV.3OUDEGEM(07731) -
ELENE-GROTENBERGE A(03861)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 28/0413:002-GEW.U6-REEKS HSCHOONAARDE(08102) -
OUDEGEM(07731)
CMP: JUV.SCHOONAARDE - TERR.5
MOLENEINDE
9200 SCHOONAARDE(2130)
052/426644
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZO 29/0415:003 PROVINCIAAL EHAMME-ZOGGE(09508) -
OUDEGEM(07731)
CMP: ZOGGE - TERR.1
ZOGGE
9220 HAMME(1932)
052/526062
REF:DE WITTE DIRK(5)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
WO 25/0418:30U9ORG: OUDEGEM(07731)
OUDEGEM(07731) -
SCHOONAARDE (08102)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U11Nr: 1959 - 41 STE JEUGDTORNOOI CERCLE MELLE
ORG: C.MELLE(03032)
DEELNEMENDE CLUBS : C.MELLE (03032)(BEL), DE PINTE (06025)(BEL), ELENE-GROTENBERGE (03861)(BEL), EXC.MARIAKERKE (05154)(BEL), HO.KALKEN (04139)(BEL), K.FC.MERELBEKE (03551)(BEL), OUDEGEM (07731)(BEL), SKV.OVERMERE (03878)(BEL), SMETLEDE (08263)(BEL), ST.DENIJS (02533)(BEL), WINDEKE (03118)(BEL)
DI 01/05 12:00 - 18:30
U10Nr: 1973 - JEUGDTORNOOI FC JUVENTUS SCHOONAARDE 2018
ORG: SCHOONAARDE(08102)
DEELNEMENDE CLUBS : BAARDEGEM (08534)(BEL), KV. SINT-GILLIS (04262)(BEL), MASSEMEN (06891)(BEL), OUDEGEM (07731)(BEL), SCHOONAARDE (08102)(BEL), SCHOONAARDE (08102)(BEL), SERSK.-SCHELLEB. (04022)(BEL), TK.MELDERT (08126)(BEL)
DI 01/05 14:30 - 19:00
U9Nr: 1969 - JEUGDTORNOOI FC JUVENTUS SCHOONAARDE 2018
ORG: SCHOONAARDE(08102)
DEELNEMENDE CLUBS : BAASRODE (02666)(BEL), JONG SG DENDERMONDE (09675)(BEL), MERE (04057)(BEL), OUDEGEM (07731)(BEL), SCHOONAARDE (08102)(BEL), SCHOONAARDE (08102)(BEL), SMETLEDE (08263)(BEL)
DI 01/05 09:30 - 14:00
U8Nr: 1718 - MEMORIAL KRISTOF SMET - U8
ORG: K.SV.TEMSE(04297)
DEELNEMENDE CLUBS : BAZEL (02794)(BEL), EENDR.MAZENZELE OPWIJK (06353)(BEL), HAASDONK (09524)(BEL), K. VS BRANST (05517)(BEL), K.S.K. SINT-AMANDS (07027)(BEL), K.SV.TEMSE (04297)(BEL), OUDEGEM (07731)(BEL), RVC HOBOKEN (09466)(BEL)
DI 01/05 16:00 - 18:25
U7Nr: 1898 - 12DE JEUGDTORNOOI KVVE MASSEMEN
ORG: MASSEMEN(06891)
DEELNEMENDE CLUBS : EENDR.MAZENZELE OPWIJK (06353)(BEL), EMI.ESSENE (06259)(BEL), HAASDONK (09524)(BEL), K.VC.JONG LEDE (03957)(BEL), LOVENDEGEM (04732)(BEL), MACHELEN (05359)(BEL), MASSEMEN (06891)(BEL), MASSEMEN (06891)(BEL), MELSEN (07597)(BEL), OUDEGEM (07731)(BEL), SKL.DOORSLAAR (07187)(BEL), SMETLEDE (08263)(BEL), SPORTKRING KEMZEKE (09678)(BEL), VK.LIEDEKERKE (09467)(BEL), VLIERZELE (07464)(BEL), ZOMERGEM (05641)(BEL)
DI 01/05 09:00 - 12:00


© KBVB 19/04/2018.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.