Afdrukken

S.K. OUDEGEM (07731)Laatste update : 16/08/2019 - 21:18(*)


ANTWERPEN (17-08-2019-29-08-2019)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U8Nr: 1244 - 1STE NISSAN CEURSTEMONT CUP
ORG: FC OPPUURS(08765)
DEELNEMENDE CLUBS : FC OPPUURS (08765)(BEL), K. VS BRANST (05517)(BEL), K.VV DUFFEL (06461)(BEL), KALFORT PUURSICA (09706)(BEL), KE BUGGENHOUT (05861)(BEL), KFCH SINAAI (06258)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), VK ROBUR MOERZEKE (04162)(BEL)
ZO 25/08 09:20 - 12:10

OOST-VLAANDEREN (17-08-2019-29-08-2019)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZO 18/0815:001 PLOEGENORG: FC LEBBEKE(08601)
FC LEBBEKE(08601) -
SK OUDEGEM (07731)
CMP: KONKELGOED SITE 2 - TERR.1
ALBERT I STRAAT 40 A
9280 LEBBEKE(2132)
REF:HADJ ABDALLAH CIFDINE(2)
ZO 18/0816:001 PLOEGENORG: FC DOGGEN E.(06447)
FC DOGGEN E.(06447) -
SK OUDEGEM (07731)
CMP: FC.DOGGEN - TERR.1
RESSCHEBEKE 50
9320 EREMBODEGEM(2331)
053/67.38.88
REF:VAN HERREWEGHE PASCAL(2)
DO 22/0819:30RESERVENORG: SK OUDEGEM(07731)
SK OUDEGEM(07731) -
KVC JONG LEDE (03957)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:AANDUIDING DOOR DE CLUB
ZO 25/0816:001 PLOEGENORG: SK OUDEGEM(07731)
SK OUDEGEM(07731) -
TK MELDERT (08126)
CMP: OUBURG - TERR.1
OUBURG 63A
9200 OUDEGEM(2131)
052/21.32.07
REF:LAMBRECHT THOMAS(3)

TORNOOIEN MET SCHEIDSRECHTERS KBVB
DI 20/0819:001 PLOEGENNr: 12 - 47E BEKER DENDERSTREEK
ORG:GEW. VER.CL.DENDERST
SK OUDEGEM(BEL)(07731) -
KSCDS MOORSEL(BEL)(04129)

CMP: OUBURG(2131)
REF:PALMAERTS MARC(2)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U15Nr: 1106 - JEUGDTORNOOI U15
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : FCSKV OVERMERE (03878)(BEL), JONG SG DENDERMONDE (09675)(BEL), KFCHO KALKEN (04139)(BEL), KVC MELLE (03032)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), TK MELDERT (08126)(BEL), VCE HOUTEM (08725)(BEL), VK WHITE BOYS SN (08101)(BEL)
ZO 18/08 16:00 - 19:50
U13Nr: 1107 - JEUGDTORNOOI U13
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : EENDR. ELENE-GROTENBERGE (03861)(BEL), FC MERE (04057)(BEL), KE BUGGENHOUT (05861)(BEL), KFCHO KALKEN (04139)(BEL), SK GREMBERGEN (07166)(BEL), SK HERDERSEM (07327)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), VKS HAMME-ZOGGE (09508)(BEL)
ZO 18/08 09:00 - 11:40
U12Nr: 1108 - JEUGDTORNOOI U12
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : FC MERE (04057)(BEL), JONG SG DENDERMONDE (09675)(BEL), KV SINT-GILLIS (04262)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), TK MELDERT (08126)(BEL), VK WHITE BOYS SN (08101)(BEL)
ZO 18/08 09:00 - 11:35
U11Nr: 1018 - RANGERS OPDORP
ORG: RANGERS OPDORP(09401)
DEELNEMENDE CLUBS : FC GERDA WSN (09419)(BEL), GR.VOSSEM (09241)(BEL), K.DEL.LONDERZEEL (02574)(BEL), KE BUGGENHOUT (05861)(BEL), KFC HEIKANT ZELE (04174)(BEL), KSCW HOFSTADE (05648)(BEL), KSK.LONDERZEEL (03630)(BEL), KSV TEMSE (04297)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), SK.STEENHUFFEL (06109)(BEL)
ZO 25/08 09:00 - 14:00
U11Nr: 1109 - JEUGDTORNOOI U11
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : FC SMETLEDE (08263)(BEL), JONG SG DENDERMONDE (09675)(BEL), KE BUGGENHOUT (05861)(BEL), KFC BAASRODE (02666)(BEL), KSCW HOFSTADE (05648)(BEL), KSK.LONDERZEEL (03630)(BEL), KVC JONG LEDE (03957)(BEL), L.TERALFENE (06031)(BEL), SK BERLARE (07850)(BEL), SK GREMBERGEN (07166)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), SK VLIERZELE (07464)(BEL)
ZO 18/08 12:30 - 15:40
U10Nr: 1110 - JEUGDTORNOOI U10
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : FCJ SCHOONAARDE (08102)(BEL), KVVS SERSK.-SCHELLEBELLE (04022)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL), VJ BAARDEGEM (08534)(BEL), VK ROBUR MOERZEKE (04162)(BEL)
ZA 17/08 16:45 - 19:20
U9Nr: 1111 - JEUGDTORNOOI U9
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : ACADÉMIE JEUNESSE MOLENBEEK (09622)(BEL), FC EKSAARDE (07330)(BEL), FC OPPUURS (08765)(BEL), FCJ SCHOONAARDE (08102)(BEL), KRC BAMBRUGGE (05343)(BEL), KSSV DENDERLEEUW (01409)(BEL), SK EREMBODEGEM (04010)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), VJ BAARDEGEM (08534)(BEL)
ZA 17/08 12:45 - 15:05
U8Nr: 1112 - JEUGDTORNOOI U8
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : FC LEBBEKE (08601)(BEL), FC SMETLEDE (08263)(BEL), JONG SG DENDERMONDE (09675)(BEL), KFC BAASRODE (02666)(BEL), KFC EENDR. ZELE (01046)(BEL), KVVS SERSK.-SCHELLEBELLE (04022)(BEL), SK DENDERHOUTEM (09415)(BEL), SK HERDERSEM (07327)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), SV ZAFFELARE (07326)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL)
ZA 17/08 09:00 - 12:15
U7Nr: 1113 - JEUGDTORNOOI U7
ORG: SK OUDEGEM(07731)
DEELNEMENDE CLUBS : FCV DENDER EH (03900)(BEL), KSV TEMSE (04297)(BEL), KVC JONG LEDE (03957)(BEL), SC EENDRACHT AALST (00090)(BEL), SK DENDERHOUTEM (09415)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), VK.LIEDEKERKE (09467)(BEL)
ZA 17/08 12:45 - 16:20

BRABANT (17-08-2019-29-08-2019)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZO 25/0813:15RESERVENORG: L.TERALFENE(06031)
L.TERALFENE(06031) -
SK OUDEGEM (07731)
CMP: DENDERWEG - TERR.1(SYNTH)
DENDERWEG 1
1790 TERALFENE(2332)
0468139463
REF:NOG AAN TE DUIDEN

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U8Nr: 1107 - TORNOOI WARD
ORG: VK.LIEDEKERKE(09467)
DEELNEMENDE CLUBS : BOKA UNITED (06439)(BEL), FCV DENDER EH (03900)(BEL), HO.WOLVERTEM MERCHTEM (03155)(BEL), KVC JONG LEDE (03957)(BEL), KVC.ASSE-TERHEIDE (06623)(BEL), KVK NINOVE (02373)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), SK.PEPINGEN-HALLE (07741)(BEL), VCE HOUTEM (08725)(BEL), VK.BORCHTLOMBEEK (07941)(BEL), VK.LIEDEKERKE (09467)(BEL), VK.LIEDEKERKE (09467)(BEL)
ZA 24/08 09:00 - 12:25
U7Nr: 1106 - TORNOOI WARD
ORG: VK.LIEDEKERKE(09467)
DEELNEMENDE CLUBS : BOKA UNITED (06439)(BEL), FC KERKSKEN (07760)(BEL), FC LEBBEKE (08601)(BEL), FC MERE (04057)(BEL), KSSV DENDERLEEUW (01409)(BEL), KVK NINOVE (02373)(BEL), SK HERDERSEM (07327)(BEL), SK OUDEGEM (07731)(BEL), SP.EIZERINGEN (07579)(BEL), VJ BAARDEGEM (08534)(BEL), VK.LIEDEKERKE (09467)(BEL), VK.LIEDEKERKE (09467)(BEL)
ZO 25/08 09:00 - 12:05


© KBVB 16/08/2019.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.