Afdrukken

TEMPO OVERIJSE (08715)Laatste update : 23/04/2019 - 21:23(*)


NATIONALE (24-04-2019-09-05-2019)

KAMPIOENSCHAP
VR 26/0420:30RES AMATEUR D VOETB VLTEMPO OVERIJSE A(08715) -
K.SV.BORNEM A(00342)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:CUYPERS PATRICK(11)
AR1:PSC
AR2:PSC
ZA 27/0416:00-19 INTERPROV VOETB V D/2VERBR.BEERSEL DROGENBOS A(09156) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
CMP. VOGELENZANG - TERR.2(SYNTH)
DWORPSESTRAAT 147
1651 LOT(2634)
02/356.09.13
REF:PSC
ZA 27/0415:00-17 INTERPROV VOETB V B/2TEMPO OVERIJSE A(08715) -
K.SC.GRIMBERGEN A(01021)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:VAN CASTEREN PIETER(5)
ZA 27/0413:00-16 INTERPROV VOETB V C/2TEMPO OVERIJSE A(08715) -
S.K. PEPINGEN-HALLE A(07741)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:PERDIEUS WIM(4)
ZA 27/0413:00-14 INTERPROV VOETB V B/2KHO WOLVERTEM MERCHTEM A(03155) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
CMP: DOOREN - TERR.2(SYNTH)
JAN STALLAERTSTRAAT 10
1785 MERCHTEM(2233)
REF:DEPETTER HEDWIG(4)
ZA 27/0411:15-13 INTERPROV VV C1 / 2TEMPO OVERIJSE A(08715) -
K.FC.EPPEGEM A(04759)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:DERMEZ DIRK(6)
ZA 27/0411:15-13 INTERPROV VV C2 / 2TEMPO OVERIJSE B(08715) -
K.FC.EPPEGEM B(04759)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:PSC
ZA 27/0410:00-12 INTERPROV VV B1 / 2TEMPO OVERIJSE A(08715) -
K.FC.EPPEGEM A(04759)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZA 27/0410:00-12 INTERPROV VV B2 / 2TEMPO OVERIJSE B(08715) -
K.FC.EPPEGEM B(04759)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZA 27/0416:00-11 INTERPROV VOETB V C/2KFC.RHODIENNE-DE HOEK A(00006) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
CMP: WAUTERBOSSTADION - TERR.3(SYNTH)
WAUTERBOS
1640 ST-GENESIUS-RODE(2735)
0496/11.50.01
REF:PSC
ZA 27/0411:15-10 INTERPROV VOETB V B/2K.DIEGEM SPORT A(03887) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
CMP: JEUGDCOMPLEX DIEGEM - TERR.3
KOSTERSTRAAT 70
1831 DIEGEM(2336)
02/721.47.75
REF:PSC
ZO 28/0415:002DE AMATEUR VOETB VL AK.LONDERZEEL SK. A(03630) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
CMP: STADION DIRK PUTTEMAN - TERR.1
BRUSSELSESTRAAT 149
1840 LONDERZEEL(2134)
052/30.06.53
REF:SILVRANTS SAM(5)
AR1:OPSOMER SANDER(6)
AR2:VAN VAERENBERGH BEAU(6)
VR 03/0520:30RES AMATEUR D VOETB VLK.OLYMPIA SC.WIJGMAAL A(01349) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
CMP. YMERIA - TERR.1(SYNTH)
PASTOOR BELLONSTRAAT 29
3018 WIJGMAAL(2440)
016/44.43.16
REF:PSC
AR1:PSC
AR2:PSC
ZO 05/0515:002DE AMATEUR VOETB VL ATEMPO OVERIJSE A(08715) -
SC.DIKKELVENNE A(07074)
CMP. BEGIJNHOFSTADION - TERR.1
BEGIJNHOFPLEIN 13 A
3090 OVERIJSE(2638)
02/687.86.73
REF:DECKERS GERT(13)
AR1:DE BRUYNE TOM(6)
AR2:BOETS WESLEY(5)

ANTWERPEN (24-04-2019-09-05-2019)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U9Nr: 1657 - WELPENTORNOOI U9 PROVINCIAAL K BERCHEM SPORT
ORG: K. BERCHEM SP. 2004(00028)
DEELNEMENDE CLUBS : ADELANTO(AFG), HOOGSTRATEN VV (02366)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), L'ESCALA(AFG), RUPEL-BOOM (02138)(BEL), RVC HOBOKEN (09466)(BEL), SC EENDRACHT AALST (00090)(BEL), SPORTING BORGERHOUT(AFG), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
WO 01/05 14:00 - 18:00
U8Nr: 1656 - WELPENTORNOOI U8 PROVINCIAAL K BERCHEM SPORT
ORG: K. BERCHEM SP. 2004(00028)
DEELNEMENDE CLUBS : ACT TO PREVENT(AFG), FCV DENDER EH (03900)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K.OL.WIJGMAAL (01349)(BEL), KFC DE KEMPEN TL (04469)(BEL), KFC TURNHOUT (00148)(BEL), KSV BORNEM (00342)(BEL), RUPEL-BOOM (02138)(BEL), RVC HOBOKEN (09466)(BEL), SC EENDRACHT AALST (00090)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
WO 01/05 09:00 - 13:30
U7Nr: 1653 - WELPENTORNOOI U7 K BERCHEM SPORT
ORG: K. BERCHEM SP. 2004(00028)
DEELNEMENDE CLUBS : K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K. HOVE SP. (04721)(BEL), K. KONTICH FC (03029)(BEL), K. WIJNEGEM VC (01092)(BEL), KFC DUFFEL (00284)(BEL), KSK DONK (04383)(BEL), OLVAC (R61055)(BEL), OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG (00500)(BEL), SPORTING BORGERHOUT(AFG), SPORTKRING SINT-NIKLAAS (09264)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
WO 01/05 09:00 - 13:30

OOST-VLAANDEREN (24-04-2019-09-05-2019)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U12Nr: 1598 - NATIONAAL U12-TORNOOI KFC SPARTA PETEGEM 2019
ORG: KFC SPARTA PETEGEM(03821)
DEELNEMENDE CLUBS : FC LEBBEKE (08601)(BEL), FC MU IZEGEM-INGELMUNSTER (00935)(BEL), K. OLSA BRAKEL (05553)(BEL), K.S.C. WIELSBEKE (06381)(BEL), K.V.K. WESTHOEK (00100)(BEL), KAA GENT (00007)(BEL), KFC SPARTA PETEGEM (03821)(BEL), KFC SPARTA PETEGEM (03821)(BEL), KMSK DEINZE (00818)(BEL), KMSK DEINZE (00818)(BEL), KVC JONG LEDE (03957)(BEL), RACING CLUB GENT (00011)(BEL), S.V. WEVELGEM CITY (02997)(BEL), SC EENDRACHT AALST (00090)(BEL), SPORTKRING SINT-NIKLAAS (09264)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
WO 01/05 09:00 - 13:00

BRABANT (24-04-2019-09-05-2019)

KAMPIOENSCHAP
VR 26/0420:00GEW. U21 -C-EENDR.HEKELGEM(09396) -
TEMPO OVERIJSE(08715)
CMP. BELLEKOUTER - TERR.1
BELLESTRAAT 99
1790 AFFLIGEM(2332)
053/39.63.05
REF:DE NEEF PETER(2)
ZA 27/0409:302-GEW. U13 -H-TEMPO OVERIJSE C(08715) -
HO.WOLVERTEM MERCHTEM C(03155)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZA 27/0411:002-GEW. U12 -G-K.BRUCOM SP.(01081) -
TEMPO OVERIJSE C(08715)
CMP: PIJNBROEKSTRAAT - TERR.3
PIJNBROEKSTRAAT 41
1600 ST-PIETERS-LEEUW(2634)
0478/50.62.07
ZA 27/0413:002-GEW. U9 -D-KV.ZUUN A(01434) -
TEMPO OVERIJSE C(08715)
CMP: G. BOSMANSSTADION - TERR.2(SYNTH)
PETRUS BASTELEUSSTRAAT
1600 ST-PIETERS-LEEUW(2634)
02/331.04.24
ZA 27/0409:302-GEW. U7 -B-FC.KORTENBERG MEERBEEK U. A(09680) -
TEMPO OVERIJSE B(08715)
CMP: WIJNGAARDSTRAAT - TERR.1(SYNTH)
WIJNGAARDSTRAAT
3070 KORTENBERG(2438)
02/759.99.77
ZA 27/0409:302-GEW. U6 -D-TEMPO OVERIJSE(08715) -
VC.BERTEM-LEEFDAAL B(05660)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZO 28/0410:002-GEW. U17 -D-TEMPO OVERIJSE B(08715) -
KV.ZUUN(01434)
CMP. HAGAARD - TERR.1(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:DEVILLÉ JOHAN(4)
ZO 28/0409:302-PROV. U9 -C-TEMPO OVERIJSE A(08715) -
SP.ROTSELAAR A(06909)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZO 28/0409:302-PROV. U9 -D-TEMPO OVERIJSE B(08715) -
SP.ROTSELAAR B(06909)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZO 28/0409:302-PROV. U8 -A-TEMPO OVERIJSE A(08715) -
SK.PEPINGEN-HALLE A(07741)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZO 28/0409:302-PROV. U8 -B-TEMPO OVERIJSE B(08715) -
SK.PEPINGEN-HALLE B(07741)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
ZO 28/0409:302-GEW. U7 -A-KSC.GRIMBERGEN A(01021) -
TEMPO OVERIJSE A(08715)
JEUGDCMPL. TER WILGEN - TERR.2(SYNTH)
BRUSSELSESTEENWEG
1850 GRIMBERGEN(2335)
02/269.70.85

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZA 27/0412:30U15ORG: TEMPO OVERIJSE(08715)
TEMPO OVERIJSE(08715) -
R.W.D.MOLENBEEK (05479)
CMP. HAGAARD - TERR.2(SYNTH)
BREDESTRAAT Z/N
3090 OVERIJSE(2638)
02/688.13.92
REF:NOG AAN TE DUIDEN

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U15Nr: 1653 - KFC EPPEGEM
ORG: KFC.EPPEGEM(04759)
DEELNEMENDE CLUBS : BOKA UNITED (06439)(BEL), CROSSING SCHAERBEEK (04070)(BEL), FC.RAMSDONK (07300)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KFC.WEZEMBEEK (00579)(BEL), KHO.HUIZINGEN (03676)(BEL), KSC.GRIMBERGEN (01021)(BEL), KVC.ITNA ITTERBEEK (05636)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), V.BEERSEL DROGENBOS (09156)(BEL)
ZA 04/05 14:00 - 19:00
U13Nr: 1544 - 1 MEI TORNOOI KHOWM
ORG: HO.WOLVERTEM MERCHTEM(03155)
DEELNEMENDE CLUBS : ASV GEEL (02169)(BEL), FC RIVERSIDE(RSA), FCV DENDER EH (03900)(BEL), HO.WOLVERTEM MERCHTEM (03155)(BEL), HO.WOLVERTEM MERCHTEM (03155)(BEL), K. OLSA BRAKEL (05553)(BEL), KSK HEIST (02948)(BEL), KSK MALDEGEM (04220)(BEL), KSK.LONDERZEEL (03630)(BEL), KSV TEMSE (04297)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), RSC.ANDERLECHT (00035)(BEL), RSD.JETTE (00474)(BEL), SP.ROTSELAAR (06909)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VC.GROOT-DILBEEK (06325)(BEL)
WO 01/05 09:30 - 13:40
U11Nr: 1378 - OHL REGIOCUP 2019
ORG: OUD-HEVERLEE LEUVEN(00018)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.MELSBROEK (05659)(BEL), KRC.BOORTMEERBEEK (03556)(BEL), KV.WOLUWE-ZAVENTEM (03197)(BEL), KVC.STERREBEEK (01002)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), SP.ROTSELAAR (06909)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VS.KORTENAKEN (06825)(BEL)
ZA 04/05 15:00 - 19:00
U11Nr: 1641 - KFC EPPEGEM
ORG: KFC.EPPEGEM(04759)
DEELNEMENDE CLUBS : FC.SAINT-MICHEL (07774)(BEL), HO.WOLVERTEM MERCHTEM (03155)(BEL), INFINITY FC.VILVOORDE (09617)(BEL), K.OL.WIJGMAAL (01349)(BEL), K.STEENOKKERZEEL VO. (02660)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KSK.LONDERZEEL (03630)(BEL), KV HOOIKT (02682)(BEL), KVK NINOVE (02373)(BEL), RITTERKLUB JETTE (08104)(BEL), RVC HOBOKEN (09466)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), UNION LASNE OHAIN (03481)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
WO 01/05 14:00 - 19:00
U10Nr: 1640 - KFC EPPEGEM
ORG: KFC.EPPEGEM(04759)
DEELNEMENDE CLUBS : BOKA UNITED (06439)(BEL), FC.GANSHOREN (07569)(BEL), FC.SAINT-MICHEL (07774)(BEL), FC.SURYOYÉS BRUXELLOIS (09413)(BEL), FCM HALLAAR (02982)(BEL), HO.VELTEM (04246)(BEL), INFINITY FC.VILVOORDE (09617)(BEL), KCS.MACHELEN (00628)(BEL), KFC.EPPEGEM (04759)(BEL), KFC.HEVER (03748)(BEL), KVK NINOVE (02373)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), ZENN. HOMBEEK (07961)(BEL)
WO 01/05 09:30 - 14:00
U9Nr: 1567 - ERC HOEILAART
ORG: ERC.HOEILAART(01740)
DEELNEMENDE CLUBS : ERC.HOEILAART (01740)(BEL), ERC.HOEILAART (01740)(BEL), KV.TERVUREN-DUISBURG (00384)(BEL), KVK.WEMMEL (02175)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
ZA 04/05 13:30 - 16:30
U9Nr: 1613 - KVK TIENEN
ORG: KVK.TIENEN(00132)
DEELNEMENDE CLUBS : FC SERAING (00167)(BEL), JONG ST. TRUIDEN (03879)(BEL), K. BERCHEM SP. 2004 (00028)(BEL), K.OL.WIJGMAAL (01349)(BEL), K.ST.-TRUIDENSE V.V. (00373)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), KVK WELLEN (02825)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), RD.ZOUTLEEUW (07015)(BEL), SK TONGEREN (00054)(BEL), STANDARD DE LIÈGE (00016)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), THES SPORT TESSENDERLO (03671)(BEL), VC.BEKKEVOORT (05559)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL)
ZA 04/05 11:00 - 18:00
U8Nr: 1566 - ERC HOEILAART
ORG: ERC.HOEILAART(01740)
DEELNEMENDE CLUBS : ERC.HOEILAART (01740)(BEL), ERC.HOEILAART (01740)(BEL), FC.KORTENBERG MEERBEEK U. (09680)(BEL), KFC.RHODIENNE-DE HOEK (00006)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
ZA 04/05 13:30 - 16:30
U8Nr: 1589 - KVK TIENEN
ORG: KVK.TIENEN(00132)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), FCV DENDER EH (03900)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), KVZ.GLABBEEK (05806)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), STANDARD DE LIÈGE (00016)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
ZO 05/05 09:00 - 12:00
U7Nr: 1570 - ERC HOEILAART U7
ORG: ERC.HOEILAART(01740)
DEELNEMENDE CLUBS : BOKA UNITED (06439)(BEL), ERC.HOEILAART (01740)(BEL), ERC.HOEILAART (01740)(BEL), FC.SAINT-MICHEL (07774)(BEL), FC.SAINT-MICHEL (07774)(BEL), KFC.HAREN (04244)(BEL), KFC.RHODIENNE-DE HOEK (00006)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
ZO 05/05 09:30 - 13:00
U7Nr: 1586 - KVK TIENEN
ORG: KVK.TIENEN(00132)
DEELNEMENDE CLUBS : FCV DENDER EH (03900)(BEL), K.ST.-TRUIDENSE V.V. (00373)(BEL), KVK.TIENEN (00132)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL)
ZO 05/05 09:00 - 12:00
U6Nr: 1373 - OHL REGIOCUP 2019
ORG: OUD-HEVERLEE LEUVEN(00018)
DEELNEMENDE CLUBS : FC LANDEN (02941)(BEL), KVC WESTERLO (02024)(BEL), KVZ.GLABBEEK (05806)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL), SC.AARSCHOT (09504)(BEL), SC.OUT-HOEGAARDEN (03264)(BEL), SP.ROTSELAAR (06909)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 04/05 09:30 - 13:30

(24-04-2019-09-05-2019)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U11Nr: 1222 - TOURNOI U11 RWD MOLENBEEK
ORG: R.W.D.MOLENBEEK(05479)
DEELNEMENDE CLUBS : AS CHIMAY/VIRELLES (07593)(BEL), ASSE-ZELLIK 2002 (05588)(BEL), DUDELANGE FC 91(LUX), FC.GANSHOREN (07569)(BEL), FFC WILTZ 71(LUX), KFC.STROMBEEK (05009)(BEL), LÉOPOLD FC. (00005)(BEL), OLYMPIC CLUB DE CHARLEROI (00246)(BEL), R.W.D.MOLENBEEK (05479)(BEL), R.W.D.MOLENBEEK (05479)(BEL), RFC MEUX (04454)(BEL), RFC WETTEREN (00095)(BEL), RRC.WATERLOO (00677)(BEL), RSD.JETTE (00474)(BEL), TEMPO OVERIJSE (08715)(BEL), WAREMME (00190)(BEL)
ZO 28/04 10:00 - 18:00


© KBVB 23/04/2019.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.