Imprimer


Logo du club
Signalétique
Nom club: K.V.K. TIENEN
Matricule: 00132
Langue: Néerlandais
Numéro Tva: 502.935.496
Couleurs du club
Hommes: Nationale: Blauw-Wit - Blauw - Blauw
Brabant Voetbal Vlaanderen: Blauw - Blauw - Blauw
Dames: Nationale: Wit - Wit - Wit
Correspondant qualifié
Nom: Mues Jean-Pierre
Adresse: Bergevest 12
3300 TIENEN
Téléphone Privé: 016/961300
Téléphone Bureau: 0478/504678
Fax Privé:
Fax Bureau:
E-mail: secretariaat@kvktienen.be
Personnes de contact
Nom: Mues André Jean-Pierre
Fonction(s): Titulaire Carte Bleue, Correspondant Qualifié
Téléphone (Privé) 0478/504678
Email (Privé) jpmues@telenet.be
Nom: Roosen Edouard
Fonction(s): Titulaire Carte Bleue, Membre Comité
Gsm (Privé) 0472/679049
Email (Privé) roosen.eddy@gmail.com
Nom: Vos Johan
Fonction(s): Titulaire Carte Bleue, Membre Comité (voorzitter)
Gsm (Privé) 0475 80 63 75
Email (Privé) johan@johanvos.be
Nom: Pauwels Dirk
Fonction(s): Titulaire Carte Bleue, Responsable Sportif
Email (Privé) dirk.pauwels@delhaizetienen.be
Email (Privé) nomail@bloso.be
Nom: Smolders Dirk
Fonction(s): Responsable Sportif, Titulaire Carte Bleue
Téléphone (Privé) 016/824629
Téléphone (Privé) +32 16 81 33 63
Fax (Privé) 016/824529
Email (Privé) dirksmolders@skynet.be
Téléphone (Bureau) 0475/230640
Nom: Pauwels Johan
Fonction(s): Membre Comité (veiligheidsverantwoordelijke)
Nom: Gillis Dirk
Fonction(s): Responsable Des Jeunes (Rtfj)
Gsm (Privé) 0479817779
Email (Privé) dirk.gillis1@telenet.be
Nom: Verbiest Philippe
Fonction(s): Secrétaire Des Jeunes
Téléphone (Privé) 0476/291177
Téléphone (Privé) +32 16 81 82 31
Gsm (Privé) 0497552463
Email (Privé) philippe.verbiest@gmail.com
Nom: Coenen Theo
Fonction(s): Bénévole
Téléphone (Privé) 016/812547
Email (Privé) theo.coenen@skynet.be
Téléphone (Bureau) 0474/239024
Nom: Moyaerts Patrick
Fonction(s): Délégué
Email (Privé) patrick.moyaerts@telenet.be
Terrains
Province Nationale
Nom: Cmp: Bergéstadion
Adresse: Bergevest 12
3300 TIENEN
Téléphone: 016/81.32.24
Téléphone 2:
Bloc: 2543
Terrain: 1(Synt-399 lux) ( 2B , R2D , 2IP19E , 2IP17D , 2IP16D , 2IP15F , 2IP14D , 2IP13K , 2IP13L , 2IP12M , 2IP12N , 2IP11F , 2IP10H , H19 , D17 , A16 , F15 , E14 , G13 , H13 , O12 , P12 , C11 , C10 )
Province Brabant Voetbal Vlaanderen
Nom: Cmp: Bergéstadion
Adresse: Bergevest 12
3300 TIENEN
Téléphone: 016/81.32.24
Téléphone 2:
Bloc: 2543
Terrain: 1(Synt-399 lux) ( 2G11I , 2P9G , 2P9H , 2P8E , 2P8F , 2G7C , 2G6I , G11C , P9G , P9H , P8C , P8D , G7D , G6K )
Site Web officiel
KVK Tienen official site
by Jan Ottenbourg


© URBSFA 17/01/2020.