Afdrukken

K.N.V.L.H. KEERBERGEN (03823)Laatste update : 28/11/2023 - 21:21(*)


(29-11-2023-14-12-2023)

KAMPIOENSCHAP
WO 29/1119:30GEWESTELIJK U15 CKKNV.KEERBERGEN C(03823) -
K. VRIJH. HERSELT A(02683)
LUPINENWEG - TERR.1
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:VAN HECKE NICOLAS(2)
VR 01/1220:00GEWESTELIJK U17 BJKNV.KEERBERGEN B(03823) -
KV BONHEIDEN B(03750)
LUPINENWEG - TERR.1
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 02/1219:303 PROVINCIAAL VL BRAB CGR.VOSSEM A(09241) -
KNV.KEERBERGEN(03823)
CMP: SMISSTRAAT - TERR.1(SYNTH)
SINT-PAULUSLAAN Z/N
3080 TERVUREN(2537)
02/767.47.60
REF:BONSELS JOERI(4)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 02/1213:00GEWESTELIJK U15 CELIERSE KEMPENZONEN M(03970) -
KNV.KEERBERGEN A(03823)
JEUGDCENTRUM KSK LIERSE - TERR.3
LIERSESTEENWEG, 114
2560 KESSEL(1839)
03/489.19.27
REF:VANDESTEENE KOENRAAD(2)
ZA 02/1214:00GEWESTELIJK U15 CKKNV.KEERBERGEN C(03823) -
K. NOORDSTAR VV(02679)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 02/1213:00GEWESTELIJK U13 BOK.SC MECHELEN B(05483) -
KNV.KEERBERGEN A(03823)
KSC MECHELEN - TERR.2(SYNTH)
JUBELLAAN 1
2800 MECHELEN(2137)
015/43.51.37
ZA 02/1211:00GEWESTELIJK U12 BIKNV.KEERBERGEN B(03823) -
SV GRASHEIDE(07923)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZA 02/1209:30GEWESTELIJK U12 BMKNV.KEERBERGEN A(03823) -
K. VRIJH. HERSELT(02683)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZA 02/1214:00GEWESTELIJK U11 BOKNV.KEERBERGEN A(03823) -
KAC.BETEKOM B(03634)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZA 02/1211:00GEWESTELIJK U11 BSKNV.KEERBERGEN B(03823) -
KVC.HAACHT B(00490)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZA 02/1209:30GEWESTELIJK U10 BSKSV SCHRIEK(04892) -
KNV.KEERBERGEN A(03823)
SV SCHRIEK - TERR.2
TUINDIJK Z.N.
2223 SCHRIEK(2040)
015/23.38.11
ZA 02/1209:30GEWESTELIJK U9 CDKNV.KEERBERGEN(03823) -
SV GRASHEIDE A(07923)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZA 02/1209:30GEWESTELIJK U8 BXKVC.HAACHT C(00490) -
KNV.KEERBERGEN(03823)
CMP: HOOGVELD - TERR.2
HOOGVELD
3150 HAACHT(2239)
016/60.88.89
ZA 02/1211:00GEWESTELIJK U6 AHKNV.KEERBERGEN A(03823) -
VC RIJMENAM A(06897)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZO 03/1211:15GEWESTELIJK U17 BKKNV.KEERBERGEN A(03823) -
ZEMST SP. A(03746)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:BOECKX KOBE(4)
ZO 03/1211:15GEWESTELIJK U15 CFKNV.KEERBERGEN B(03823) -
KVC BOOISCHOT A(03286)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:VAN VLIET LUCAS(2)
ZO 03/1209:30GEWESTELIJK U13 BRKNV.KEERBERGEN B(03823) -
SPORTING KAMPENHOUT C(02615)
LUPINENWEG - TERR.2
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
ZO 03/1209:302C - RECREA MANNEN BALFC PELLENBERG(R42073) -
KNV.KEERBERGEN(03823)
FC PELLENBERG - TERR.1
LOSTRAAT 18
3212 PELLENBERG(2441)
REF:DESGUIN PASCAL(6)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
MA 04/1218:15GEWESTELIJK U7 BVKNV.KEERBERGEN(03823) -
SV GRASHEIDE(07923)
LUPINENWEG - TERR.1
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
VR 08/1220:45REGIONALE RES. VL BRAB DSP.ROTSELAAR(06909) -
KNV.KEERBERGEN(03823)
TER HEIDE - TERR.2(SYNTH)
TORENSTRAAT 115
3110 ROTSELAAR(2240)
REF:EGGERICKX BRENT(6)
ZA 09/1213:00GEWESTELIJK U15 CEKV HOOIKT(02682) -
KNV.KEERBERGEN A(03823)
VK HOOIKT - TERR.2(SYNTH)
BEEKSTRAAT 84
2500 KONINGSHOOIKT(1939)
03/482.24.56
REF:RENDERS BRAM(2)
ZO 10/1215:003 PROVINCIAAL VL BRAB CKNV.KEERBERGEN(03823) -
K.OL.WIJGMAAL B(01349)
LUPINENWEG - TERR.1
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:EL MAHJOUB RAYANE(6)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

BEKER RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING
ZO 10/1209:30BEKER RECREA MANNEN BAL - HERENKNV.KEERBERGEN(03823) -
KK BEKKEVOORT(42130)
LUPINENWEG - TERR.1
LUPINENWEG 7
3140 KEERBERGEN(2139)
REF:GEBOES IVO(3)


KBVB 28/11/2023.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.