Afdrukken

S.K. LOCHRISTI (05617)Laatste update : 13/08/2022 - 21:19(*)


(14-08-2022-25-08-2022)

BEKER RECHTSTREEKSE UITSCHAKELING
ZO 14/0819:00BEKER OVL HOFMAN SP CUP H - HERENJV DE PINTE(06025) -
SK LOCHRISTI(05617)
CMP: MOERKENSHEIDE - TERR.2(SYNTH)
NIEUWSTRAAT
9840 DE PINTE(2125)
09/282 25 85
REF:DE MEUTER KAREL(11)

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZO 14/0810:00RESERVEN PROVINCIEORG: KFC MOERBEKE(02990)
KFC MOERBEKE(02990) -
SK LOCHRISTI (05617)
CMP: THEO DE VLIEGHER - TERR.1(SYNTH)
MOERHOFSTRAAT 18
9180 MOERBEKE-WAAS(1729)
09/346.69.93
REF:ZONDER AANDUIDING
WO 17/0819:00RESERVEN PROVINCIEORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KFCHO KALKEN (04139)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:DE BLOCK ARTHUR(2)
DO 18/0819:152E3E AFDELING VOETB VLORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
FC SMETLEDE (08263)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.1
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:CSC
AR1:CSC
AR2:CSC
ZA 20/0811:00U17ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KFC MOERBEKE (02990)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:VERNIERS GEERT(3)
ZA 20/0813:00U15ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
VCE HOUTEM (08725)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:VAN BOGAERT JERRY(2)
ZA 20/0815:00U21ORG: SK BERLARE(07850)
SK BERLARE(07850) -
SK LOCHRISTI (05617)
CMP: PUITENSTADION - TERR.2
BOSSTRAAT 91
9290 BERLARE(2130)
052/42.46.39
REF:RIVERA ARMAYONES JUAN(2)
ZA 20/0816:00U21ORG: FCDKG BEERVELDE(08523)
FCDKG BEERVELDE(08523) -
SK LOCHRISTI (05617)
CMP: VKN.BEERVELDE - TERR.1
ZEVESTRAAT 3
9080 BEERVELDE(1929)
093680909
REF:HANSELAER TOM(2)
ZA 20/0819:001E PLOEGEN 1-2 PROVORG: FCDKG BEERVELDE(08523)
FCDKG BEERVELDE(08523) -
SK LOCHRISTI (05617)
CMP: VKN.BEERVELDE - TERR.1
ZEVESTRAAT 3
9080 BEERVELDE(1929)
093680909
REF:NOG AAN TE DUIDEN
ZO 21/0810:00RESERVEN PROVINCIEORG: SV ZAFFELARE(07326)
SV ZAFFELARE(07326) -
SK LOCHRISTI (05617)
CMP: SV.ZAFFELARE - TERR.1(SYNTH)
PERSIJZERSTRAAT 35/A
9080 ZAFFELARE(1828)
09/3428841
REF:SIGIN DANNY(2)
WO 24/0818:00U17ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
KVV ZELZATE (04165)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.1
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:VERGAERDE BEAUDY(2)
WO 24/0818:00U15ORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
SKL DOORSLAAR (07187)
CMP: BEERVELDSEBAAN - TERR.2
BEERVELDSEBAAN 24
9080 BEERVELDE(1929)
09/3559510
REF:SPIETAEL DANIEL(3)
DO 25/0819:00RESERVEN PROVINCIEORG: SK LOCHRISTI(05617)
SK LOCHRISTI(05617) -
SVK MALDEGEM (04220)
CMP: GEMEENTELIJK SPORTCOMPLEX - TERR.1
BOSDREEF 57
9080 LOCHRISTI(1928)
09/3550252
REF:VANDAMME RONNY(2)
DO 25/0820:001E PLOEGEN 3-4 PROVORG: SKV OOSTAKKER(08713)
SKV OOSTAKKER(08713) -
SK LOCHRISTI (05617)
CMP: SKVO - TERR.1(SYNTH)
SINT-JOZEFSTRAAT 13
9041 OOSTAKKER(1927)
09/251 55 45
REF:NOG AAN TE DUIDEN

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U15Nr: 1317 - HALF OOGST TORNOOI
ORG: KVE AALTER(04763)
DEELNEMENDE CLUBS : KFAC WAARSCHOOT (04655)(BEL), KSC DIKKELVENNE (07074)(BEL), KVE AALTER (04763)(BEL), S.C.T. MENEN (00056)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SVK MALDEGEM (04220)(BEL), VC NAZARETH-EKE (04281)(BEL)
MA 15/08 09:00 - 13:00
U13Nr: 1261 - ERPE-MERE UNITED JEUGDCUP
ORG: ERPE-MERE UNITED(05343)
DEELNEMENDE CLUBS : EENDR MOORTSELE (03271)(BEL), ERPE-MERE UNITED (05343)(BEL), ERPE-MERE UNITED (05343)(BEL), KVVE MASSEMEN (06891)(BEL), SK HERDERSEM (07327)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), VW GIJZEL-OOSTERZELE (08363)(BEL)
VR 19/08 18:00 - 21:00
U13Nr: 1313 - HALFOOGST TORNOOI
ORG: KVE AALTER(04763)
DEELNEMENDE CLUBS : DOSKO KANEGEM (08832)(BEL), FC DESTELBERGEN (05358)(BEL), KFCE BELZELE EVERGEM (04272)(BEL), KVE AALTER (04763)(BEL), RACING CLUB GENT (00011)(BEL), S.C.T. MENEN (00056)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), V.V. TIELT (00218)(BEL)
ZO 14/08 09:00 - 13:00
U12Nr: 1321 - HALFOOGST TORNOOI
ORG: KVE AALTER(04763)
DEELNEMENDE CLUBS : FC KAPRIJKE-BENTILLE (06946)(BEL), K. Z. DENTERGEM (03968)(BEL), KSCE MARIAKERKE (05154)(BEL), KVE AALTER (04763)(BEL), RACING CLUB GENT (00011)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), VV VOLKEGEM (08988)(BEL)
ZO 14/08 09:00 - 13:00
U11Nr: 1530 - HALFOOGSTTOERNOOI FC DYNAMO BEERVELDE
ORG: FCDKG BEERVELDE(08523)
DEELNEMENDE CLUBS : KFCHO KALKEN (04139)(BEL), KSCE MARIAKERKE (05154)(BEL), KVC MELLE (03032)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SKL DOORSLAAR (07187)(BEL), SKL DOORSLAAR (07187)(BEL)
MA 15/08 13:45 - 16:25
U8Nr: 1268 - ERPE-MERE UNITED JEUGDCUP
ORG: ERPE-MERE UNITED(05343)
DEELNEMENDE CLUBS : ERPE-MERE UNITED (05343)(BEL), ERPE-MERE UNITED (05343)(BEL), FC.GALMAARDEN (05334)(BEL), FC.GALMAARDEN (05334)(BEL), KESA BOTTELARE (06796)(BEL), KFC WAMBEEK TERNAT (05661)(BEL), KSC DIKKELVENNE (07074)(BEL), KSCW HOFSTADE (05648)(BEL), KSK VLIERZELE (07464)(BEL), KVV LAARNE-KALKEN (04949)(BEL), SK BEVEREN (02300)(BEL), SK HERDERSEM (07327)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SK.PEPINGEN-HALLE (07741)(BEL), SKL DOORSLAAR (07187)(BEL), VCE HOUTEM (08725)(BEL)
ZO 21/08 09:30 - 13:30
U8Nr: 1527 - HALFOOGSTTOERNOOI FC DYNAMO BEERVELDE
ORG: FCDKG BEERVELDE(08523)
DEELNEMENDE CLUBS : JONG SG DENDERMONDE (09675)(BEL), KESA BOTTELARE (06796)(BEL), KFCHO KALKEN (04139)(BEL), KVC MELLE (03032)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SVH WAASMUNSTER (09362)(BEL), VSV GENT (09079)(BEL)
MA 15/08 14:00 - 16:35
U8Nr: 1557 - 23 DUIVELTJESTORNOOI KSK DE JEUGD LOVENDEGEM
ORG: KSKDJ LOVENDEGEM(04732)
DEELNEMENDE CLUBS : K. FC SINT-JORIS SP. (04414)(BEL), KSKDJ LOVENDEGEM (04732)(BEL), KVRS WAASLAND - SK BEVEREN (04068)(BEL), R. KNOKKE FC (00101)(BEL), SK LOCHRISTI (05617)(BEL), SK MUNKZWALM (08287)(BEL), TK MELDERT (08126)(BEL)
ZA 20/08 10:00 - 11:55


KBVB 13/08/2022.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.