Afdrukken

O.H.R. HULDENBERG (06827)Laatste update : 13/08/2022 - 21:19(*)


(14-08-2022-25-08-2022)

BEKER ONDER DE VORM VAN KAMPIOENSCHAP
ZO 14/0816:00BVB HEREN B-PLOEGENKFC.LENNIK B(04157) -
OHR.HULDENBERG B(06827)
CMP: PROCESSIESTRAAT - TERR.1(SYNTH)
PROCESSIESTRAAT
1750 LENNIK(2533)
02/532.22.55
REF:D'HAUWER JARNE(2)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 20/0820:00BVB HEREN GROEP 2VC.GROOT-DILBEEK(06325) -
OHR.HULDENBERG(06827)
CMP. ROELANDSVELDSTADION - TERR.3(SYNTH)
SPORTLAAN 24
1700 DILBEEK(2534)
02/569.43.36
REF:LATEUR LOUIS(3)
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 20/0820:00BVB HEREN B-PLOEGENOHR.HULDENBERG B(06827) -
KV.ZUUN B(01434)
CMP: SPORTVELD HULDENBERG - TERR.1(SYNTH)
GILISSTRAAT
3040 HULDENBERG(2638)
02/688.13.38
REF:NOG AAN TE DUIDEN
AR1:NOG AAN TE DUIDEN
AR2:NOG AAN TE DUIDEN

VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN
ZA 20/0811:15U15ORG: KFC.MEISE(01943)
KFC.MEISE A(01943) -
OHR.HULDENBERG B (06827)
CMP: DE NEKKER - TERR.2(SYNTH)
ST.-ANNASTRAAT 29
1860 MEISE(2335)
02/269.70.15
REF:ROSSEEL ERIK(2)
ZA 20/0812:00RESERVEN PROVINCIEORG: V.BEERSEL DROGENBOS(09156)
V.BEERSEL DROGENBOS(09156) -
OHR.HULDENBERG (06827)
CMP. VOGELENZANG - TERR.2(SYNTH)
DWORPSESTRAAT 147
1651 LOT(2634)
02/356.09.13
REF:NOG AAN TE DUIDEN
ZA 20/0813:30U17ORG: KFC.MEISE(01943)
KFC.MEISE A(01943) -
OHR.HULDENBERG B (06827)
CMP: DE NEKKER - TERR.2(SYNTH)
ST.-ANNASTRAAT 29
1860 MEISE(2335)
02/269.70.15
REF:OUADRASSI BETTIOUI RAYAN(2)
ZA 20/0816:00PROVINCIALE VROUWENORG: OHR.HULDENBERG(06827)
OHR.HULDENBERG(06827) -
FC.IRLANDE AUDERGHEM (09640)
CMP: SPORTVELD HULDENBERG - TERR.1(SYNTH)
GILISSTRAAT
3040 HULDENBERG(2638)
02/688.13.38
REF:HUYPENS PETER(4)
ZA 20/0817:00RESERVEN PROVINCIEORG: KVC.STERREBEEK(01002)
KVC.STERREBEEK(01002) -
OHR.HULDENBERG (06827)
CMP: HET ZEEN - TERR.1(SYNTH)
ZEENSTRAAT 78
1933 STERREBEEK(2437)
02/782.01.48
REF:DECRAENE TOM(2)
ZO 21/0810:30RESERVEN PROVINCIEORG: EENDR.EIZER(08425)
EENDR.EIZER(08425) -
OHR.HULDENBERG (06827)
CMP: OVERIJSESTEENWEG - TERR.1
OVERIJSESTEENWEG Z/N
3080 TERVUREN(2537)
02/687.26.46
REF:VAN LAEKEN DENIS(2)
DI 23/0820:001E PLOEGEN 1-2 PROVORG: OHR.HULDENBERG(06827)
OHR.HULDENBERG(06827) -
ERC.HOEILAART (01740)
CMP: SPORTVELD HULDENBERG - TERR.1(SYNTH)
GILISSTRAAT
3040 HULDENBERG(2638)
02/688.13.38
REF:BOURGOIS STAN(5)
DI 23/0820:001E PLOEGEN 3-4 PROVORG: VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660)
VC.BERTEM-LEEFDAAL(05660) -
OHR.HULDENBERG (06827)
CMP: ST.VERONICA - TERR.1(SYNTH)
DORPSTRAAT 257
3061 LEEFDAAL(2439)
02/304.46.22
REF:BOUTAHAR MOHAMMED(4)
DO 25/0820:001E PLOEGEN 1-2 PROVORG: SK.NOSSEGEM(06053)
SK.NOSSEGEM(06053) -
OHR.HULDENBERG (06827)
CMP: MELSBROEKSTRAAT - TERR.1
MELSBROEKSTRAAT
1930 NOSSEGEM(2437)
02/757.02.85
REF:VERBEKE JONAS(5)
DO 25/0820:00RESERVEN PROVINCIEORG: SK.NOSSEGEM(06053)
SK.NOSSEGEM(06053) -
OHR.HULDENBERG (06827)
CMP: MELSBROEKSTRAAT - TERR.1
MELSBROEKSTRAAT
1930 NOSSEGEM(2437)
02/757.02.85
REF:DECRAENE TOM(2)

TORNOOIEN ZONDER SCHEIDSRECHTERS
U17Nr: 1428 - TORNOOI KVC KESSEL-LO 2000
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), FC BLAASVELD (07325)(BEL), HO.TESTELT (05377)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), VC.HOUTEM-OPLINTER (06831)(BEL), ZEMST SP. (03746)(BEL)
VR 19/08 18:30 - 22:20
U15Nr: 1427 - TORNOOI KVC KESSEL-LO 2000
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : K.ST.HAASRODE (03892)(BEL), KFC DESSEL SP. (00606)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), VK.HOLSBEEK (07783)(BEL)
ZO 21/08 13:30 - 17:00
U13Nr: 1551 - ZOMERTORNOOI BOUTERSEM UNITED
ORG: BOUTERSEM UNITED(07781)
DEELNEMENDE CLUBS : BOUTERSEM UNITED (07781)(BEL), BOUTERSEM UNITED (07781)(BEL), CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), OUD-HEVERLEE LEUVEN (00018)(BEL)
ZA 20/08 16:30 - 18:05
U12Nr: 1550 - ZOMERTORNOOI BOUTERSEM UNITED
ORG: BOUTERSEM UNITED(07781)
DEELNEMENDE CLUBS : BOUTERSEM UNITED (07781)(BEL), FC.KORTENBERG MEERBEEK U. (09680)(BEL), KAC.BETEKOM (03634)(BEL), KVZ.GLABBEEK ZUURBEMDE (05806)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL)
ZA 20/08 11:30 - 13:40
U11Nr: 1425 - TORNOOI KVC KESSEL-LO 2000
ORG: KVC.KESSEL-LO 2000(03880)
DEELNEMENDE CLUBS : BOKA UNITED (06439)(BEL), CR.VISSENAKEN (06914)(BEL), FC LANDEN (02941)(BEL), KV BONHEIDEN (03750)(BEL), KVC.KESSEL-LO 2000 (03880)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), RFC.GREZ-DOICEAU (00171)(BEL), RWL.SPORT (07162)(BEL), SMS.LUBBEEK (05040)(BEL), VC.BEKKEVOORT (05559)(BEL), VC.BERTEM-LEEFDAAL (05660)(BEL)
ZA 20/08 13:30 - 17:05
U10Nr: 1548 - ZOMERTORNOOI BOUTERSEM UNITED
ORG: BOUTERSEM UNITED(07781)
DEELNEMENDE CLUBS : BOUTERSEM UNITED (07781)(BEL), FC.KORTENBERG MEERBEEK U. (09680)(BEL), KSC.KEERBERGEN (06023)(BEL), KVZ.GLABBEEK ZUURBEMDE (05806)(BEL), OHR.HULDENBERG (06827)(BEL), SPORTING KAMPENHOUT (02615)(BEL)
ZA 20/08 09:00 - 11:10


KBVB 13/08/2022.

(*) OPGELET : Deze datum mag slechts 1 dag verschillen van de huidige.